Krzysiek

Sennheiser HD800

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dziś miałem przyjemność już po raz drugi słuchać modelu HD800. Jak repertuar wybrałem płytę: Sebastian Korsak Life Re Designed -Klubowe Granie. Utwory zremasterowane bardzo klubowo. Dolne rejestry były stanowczo przebarwione, co po odsłuchu na sprzęcie stereo dostarczyło sporych doznań nie tylko słuchowych;) Słuchawki leżą na głowie perfekcyjnie. Olbrzymie nausznice dobrze dopasowują się do głowy. Pierwsze wrażenie scena pełna i bardzo klarowna. W moim odczuciu przestrzeń budowana przez przetworniki HD800 był wręcz idealna. Po przesłuchaniu całej płyty mam bardzo dobre zdanie o tym modelu. Lecz pozostawał pewien bliżej nie określony niedosyt. Zmieniłem płytę na Anna Maria Jopek -So&Co i tu już zauważam czego brakowało mi. Dynamiki. Troszkę jakby ospale reagowały na instrumenty. Prawdopodobnie jest to wina nie wygrzania przetworników. Na pewno bardzo ciekawa propozycja na naszym rynku. Jakość wykonania jest na bardzo wysokim poziomie. Słuchawki na pewno na lata. Design nowatorski, ale moim skromnym zdaniem bardzo ładny. Miałem ochotę na kolejną płytę lecz czas już nie pozwolił na kolejny odsłuch. Może moja recenzja jest zdawkowa aczkolwiek może w jakiś delikatny sposób nakreślić charakterystykę topowego modelu Sennheisera. Troszkę naszych zdjęć:

http://rca.rafko.com/rms_galeria/show.php?numer_p=3409&;zd=sluchawki-audiofilskie-r_10547

 

Mamy w tym momencie jedną wolną sztukę HD800. Dla zainteresowanych możliwość odsłuchu w Białymstoku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się