Obsługa RMS

Odsłuchy w salonie RMS.pl styczeń 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Ze względu na gorący okres świąteczny zapadła decyzja o przeniesieniu terminu odsłuchów z grudnia na styczeń. O szczegółach poinformujemy, gdy będziemy już znali konkretny termin. Postaramy się jak zawsze o odpowiednie wyprzedzenie, aby wszyscy zainteresowani mogli znaleźć wolny czas.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Może KEFy już się wygrzały? Może warto powygrzewać Ikon 7 o ile jeszcze są na salonie?

Może warto coś odpisać w tym wątku?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

śledzimy wątek na bieżąco, decyzja zostanie podjęta na dniach, odsłuch słuchawek odbędzie się na pewno w styczniu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Czyżby temat gramofonowy już się wyczerpał?

Może zagrałby też najtańszy Pro-Ject.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Także jestem za tym, żeby nie 'zamykać' tematu analogu. Może jakieś porównanie wkładek, różnych przedwzmacniaczy. Lub też po prostu winyl VS CD :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

nie zamykamy żadnego tematu, chętnie wysłuchamy Waszych wszystkich sugestii co do kolejnych odsłuchów i będziemy je sukcesywnie realizować. Decyzja o odsłuchach słuchawkowych zapadła dawno temu i postanowiliśmy być konsekwentni w tej kwestii.

 

 

Najbliższe odsłuchy, w trakcie których będziecie mieli przyjemność przetestować topowe modele słuchawek różnych producentów np Grado, Sennheiser, Beyerdynamic, AKG dostępne w ofercie RMS.PL odbędą się dnia 22 stycznia 2010 o godzinie 17.00

 

 

 

Prosimy potwierdzić przybycie mailowo na adres: marketing@rafko.com w tytule wpisując „Odsłuchy styczeń 2010”.

 

Sprzęt, który będzie odsłuchiwany to:

 

1. słuchawki: HD800, HD650, K701, ATH-A900, GS1000i, DT880 edition PRO i 2005, DT990 edition 2005

 

 

2. wzmacniacze: Vincent KHV 111, Pro-Ject Headbox 2Se

 

 

3. źródła dźwięku: Pro-Ject RPM 5.1 z wkładką Grado Prestig Gold, Marantz SA7003, Vincent S6.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeden z uczestników odsłuchów zadeklarował, że w piątek pojawi się z MF X-cans i HD-600.

 

 

My od siebie dokładamy Denona AH-D5000

 

zapraszam do obejrzenia video-zapowiedzi odsłuchów

 

 

na odsłuchy zapraszamy na 16.00

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję za zorganizowanie spotkania, możliwość zaprezentowania mojego sprzętu oraz sprowadzenie wielu dobrych modeli słuchawek.

 

Sporo się dowiedziałem z tego meetingu, moje subiektywne komentarze w skrócie:

- HD800 grają ciekawiej dla mnie muzykę typu pop/rock/elektronika w porównaniu do Grado PS-1000 (do tej pory sądziłem, że kupując PSy nie będę musiał kupować HD800, myliłem się),

- GS-1000i były niewygrzane, dźwięk był niecoinny  (chyba lepszy ?) niż starych GS-1000

- Denon AH D5000 - za bardzo zamknięte jak dla mnie, mam je z głowy :)

- AKG 701 - świetny stosunek jakości do ceny

- HD650 - w stosunku do Grado czy HD800 czy AKG1000 - kicha, dużo basu nic poza tym

- Bayery i Audiotechniki - nie moja bajka

- Project to bardzo słaby wzmacniacz słuchawkowy

- Vincent KHV111 grał lepiej od Projecta, a kosztuje prawie tyle samo

- Forum II to bardzo ładnie grające urządzenie (ale wygląda kiepsko) (różnica między TH a Forumem nie jest przepaścią, tzn. ja tego nie słyszę)

- zestaw AKG K-1000 + modyfikowany Music Angel to zdecydowany kiler pozostałych systemów (nie do pobicia w żadnym aspekcie), wszyscy, którzy zakładali na uszy AKG uśmiechali się bardzo;

 

Każdy pisze jak potrafi. To było bardzo miłe i interesujące spotkanie.

Pozdrawiam

Włodek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się