kac1234

warto kupic słuchawki AKG GHS-1 ?

Rekomendowane odpowiedzi

chcialbym sie dowiedziec czy te sluchawki sa dobre w grach typu call of duty chodzi mi przestrzennosc dzwieku(czy jakos tak) zebym slyszal skad leci strzal itp. jak uwazacie czy te sluchawki sa warte kupna do tego celu?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

nadadzą się bardzo mocno - AKG zaimplementowało tam system redukcji szumów, po to, aby każdy gracz mógł lepiej słyszeć co dzieje się dookoła niego.

 

słuchawki mają specjalny system zaprojektowany tak aby lepiej dopasowały się do głowy - a tylko prawidłowe ułożenie poduszek gwarantuje efekt trójwymiarowości. AKG ma w tym bardzo duże doświadczenie.

 

 

Dodatkowo firma wchodzi na rynek dla graczy tym produktem, więc na pewno zależało jej na jak najlepszym efekcie w grach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze pytanie czy do tych sluchawek trzeba bardzo mocna karte dzwikowa(dodam jeszcze ze mam dosc mocne glosniki za 350zl i graja idealnie :D)? :o

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

nie. te słuchawki są bardzo łatwe do wysterowanie i poradzi sobie z nimi każda karta dźwiękowa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

to zależy na ile czasu kupujesz słuchawki - jeśli chcesz wymieniać co roku to nie ma sensu kupować tak drogich.

 

jeśli grasz dużo, szukasz czegoś na wiele lat to będzie to b. dobry wybór. To słuchawki dla koneserów, nie ma co ukrywać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wstrzymałbym się z kupnem na ślepo. Do gier prawdopodobnie nie będą potrzebne ci aż tak drogie słuchawki a tak naprawde zależy ci na sporej scenie i braku efektu "dźwięk zza ściany/pokoju obok. http://www.techfanatyk.net/polecane-sluchawki-nauszne-do-gier/ Polecam ten artykuł tylko zaznaczę że ten mikrofonik oddzielny co jest wpisany w zestawie taki świetny nie jest :P (Ja osobiście używam wbudowanego w kamerkę internetową)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wstrzymałbym się z kupnem na ślepo. Do gier prawdopodobnie nie będą potrzebne ci aż tak drogie słuchawki a tak naprawde zależy ci na sporej scenie i braku efektu "dźwięk zza ściany/pokoju obok. http://www.techfanatyk.net/polecane-sluchawki-nauszne-do-gier/ Polecam ten artykuł tylko zaznaczę że ten mikrofonik oddzielny co jest wpisany w zestawie taki świetny nie jest :P (Ja osobiście używam wbudowanego w kamerkę internetową)

 

Niestety kompletnie z kolegą się zgodzić nie mogę co do kwestii "tak drogie słuchawki nie będą Ci potrzebne". Mam za sobą ponad 6 lat doświadczenia w grach on-line począwszy od Quake 2, przez Counter Strike, do Quake 3, zahaczając o Unreal Tournament i kończąc na grach tupu MMORPG. W większości gier FPP, o ile chcemy grać chociaż półprofesjonalnie,  dobre słuchawki z orientacją przestrzeni to podstawa. Słuchawki tego typu niestety już nieco kosztują. To jest fakt. Dobrego Mercedesa tanio nie kupisz, mimo że każdy klient właśnie preferowałby taką opcję. A wbudowany, precyzyjny mikrofon do słuchawek to luksus - tak owy właśnie GHS-1 posiada. Naprawdę chciałbym zobaczyć komunikację ze 120-oma osobami na kanale Ventrillo lub TS za pomocą mikrofonu wbudowanego w kamerkę ;) Pogłos byłby ogromny - znane mi z autopsji.

 

Konkluzja. Sprawa jest prosta. Generalnie jak we wszystkich możliwych hobby gdzie liczy się sprzęt. Chcesz mieć coś lepszego, to wiąże się z tym, że trochę zaoszczędzić musisz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Pogłos na słuchawkach zamkniętych? To ktoś musiał się mocno postarać ;)

Co do kwestii opłacalności, jeżeli mówimy o scenie turniejowej to ostatnio na wszelkich relacjach widuję IceMat Syberia ;) A temat opłacalności ich kupna poznałem jako bardzo kontrowersyjny. Creative Fatal1ty niby dla graczy dedykowane a złom jakich mało. Oczywiście nie mówię żeby całkowicie odrzucać AKG, co to to nie. Moim zdaniem przy tym zakupie warto pokusić się o dokładny odsłuch i poszukanie konkurencji. Jutro ma być zdaje się odsłuch więc postaram się dopytać o te AKGi, jeśli naprawdę są takie fenomenalne będę pokornie chylił głowę i przepraszał za atak na nie ;) ;D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

W takim razie miałem okazję grać z bardzo utalentowanymi osobami ;)

Generalnie raczej niemożliwością było zobaczyć GHS-1 do tej pory gdziekolwiek, jako iż jest to kompletnie nowy model ;) Z chęcią mogę się umówić na ich odsłuch o ile aktualnie RMS.pl będzie miał je na stanie. Pominę komentarz jeśli chodzi o produkt Creative. Robią niezłe głośniki do komputera i przy tym niech zostaną. To moja osobista opinia.

 

W takim razie do zobaczenia na odsłuchach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się