mirek80

jaki wzmacniacz wybrac?

Rekomendowane odpowiedzi

witam prosze mi doradzic jaki wzmacniacz byl by dobry zeby ciognol bez problemu kolumny JBL ES-100 I ES-80? cos z Marantza bym chcial,mam Harmana Kardona-HK980 ale on nie zdaje egzaminu,pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

witam prosze mi doradzic jaki wzmacniacz byl by dobry zeby ciognol bez problemu kolumny JBL ES-100 I ES-80? cos z Marantza bym chcial,mam Harmana Kardona-HK980 ale on nie zdaje egzaminu,pozdrawiam

a moze bym nie kupywal wzmacniacza tylko do tego bym dokupil koncowke mocy,np.Marantz MM7025 czy ona by pociagla te kolumny JBL ES-100?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

muzyki slucham z lat 80-tych,a pokoj 5m na 4

 

W latach 80-tych parę gatunków muzyki grali ;) Koledze bardziej chodziło jakie gatunki muzyki preferujesz i ewentualnie jakie brzmienie? Czy jesteś w stanie określić swoje predyspozycje co do brzmienia i charakteru dźwięku. Wówczas łatwiej będzie dobrać markę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Marantza MM7025 myślę że powinien to pociągnąć, ale nie wiem czy to do końca dobry pomysł do JBL-a... no ale zależy od upodobań - w każdym razie bez odsłuchu raczej nie sugerowałbym kupować. Za to Harmana mogę polecić w ciemno do tego, podobnie jak Yamahę, np. Yamaha S1000 lub lepiej Yamaha S2000.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

dzieki za rade ale najgorsze jest to ze za bardzo mnie nie stac narazie na te drogie wzmacniacze np.Yamaha lub HK990,a koncowka jest troszke tansza to bym kupil tylko ze niemam nigdzie mozliwosci odsluchu,a ten wzmacniacz Marantz PM8003 jest chyba za slaby co nie?,a jeszcze mam takie pytanko czym sie rozni koncowka mocy od przedwzmacniacza?,co by bylo lepsze do mojego HK980?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki Nico,a jeszcze jedno,czy np.koncowka Marantz MM7025 i wzmacniacz Marantz PM8003 byly by dobre do moich kolumn JBL,do koncowki bym podlanczyl JBL ES-100,a do wzmacniacza JBL ES-80?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

a jak byscie widzieli to jak bym kupil amplituner HK3490 czy byl by to dobry pomysl? ,mysle ze jest tam wyjscie na koncowke mocy i subwoofer? pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Marantz i JBL to nie jest najszczęśliwsze połączenie. Zdecydowanie dużo bardziej pasuje Harman Kardon do JBL-a.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Rafko ,a jak bys ocenil ten amplituner HK3490 ,lepszy jest wzmacniacz do muzyki czy amplituner? pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mam taki problem z kolumnami tymi Jbl es-100 i es-80,poniewaz przy glosniejszym sluchaniu popalily mi sie glosniczki ultra wysokotonowe i wysokotonowe,dowiedzialem sie ze to jest dlatego ze jest przesterowany  dzwiek jak dobrze pisze,niby jest to ze ten muj Harman HK980 jest za slaby,juz dwa razy mi sie popalily dwa dni po wymianie,czy ktos jest w stanie wiedziec od czego to jest i ewentualnie jak bym zmienil Harmana na tego HK990 czy bym tego uniknol? z gury dziekuje za rady i pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

mirek80, zamiast wzmacniacza to kup słownik sobie, wyjdzie to wszystkim na zdrowie - i nam czytającym i Tobie piszącemu

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było kupić Tonsil Zeus do robienia dyskoteki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

mam od niedawna komputer lub inaczej laptopa i jeszcze nieznam gdzie sa wszystkie znaki i jak sie zmienia zeby pisac poprawnie w jezyku polskim ,z gory przepraszam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

szkoda prądu - to jakiś gimbus dorwał się do komputera ojca. administracji forum proponuje grzecznie pożegnać tego Pana.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się