mirek80

Jaka jest firma Marantz?

Rekomendowane odpowiedzi

witam prosze o wpisy na temat firmy Marantz ,czy jest bardzo dobra czy nie,ja jestem z mlodszych maniakow muzycznych i nieznam jej,co sadzicie o wzmacniaczach,tunerach,koncowkach mocy,odtwarzaczach cd i amplitunerach? czy jest lepsza np.od Harmana Kardona,Onkyo i innych znanych dobrych firm?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nie można / nie da się generalizować

 

Tak jak w produktach tej jaki i każdej innej marki są modele lepsze i gorsze

To nie jest tak ,że jak masz znaczek np. Marantz czy Onkyo to musi grać dobrze

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Kupując buty patrzysz na rozmiar czy wolisz kupić o rozmiar/dwa za duże/za małe byle by były firmowe?

 

Tak samo w elektronice. Ona nie decyduje o brzmieniu jakie uzyskasz z systemu, a jest jedynie jego elementem, razem ze źródłem, kablami, kolumnami, akustyką pomieszczenia itd.

 

Jedynie w częściach komputerowych można z całą pewnością powiedzieć, że coś jest lepsze/gorsze od czegoś bo będzie szybsze, z większą ilością pamięci, itp.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

,ja jestem z mlodszych maniakow muzycznych

 

zdaje się, że z bardzo młodych

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

czego szukam to temat jest w dziale wzmacniacze i amplitunery,tak chce sie dowiedziec jaka jest ta firmy bo moze kiedys sobie kupie caly zestaw Marantza,o koncowce mocy i wzmacniaczu pisze tam,a jeszcze bym dokupil zeby z kompletowac caly zestaw ,tuner ,cd,i odtwarzacz multimedialny,a co do tego odtwarzacza to moge na nim sluchac przez laptopa radii internetowych,czy tylko odczytuje karty pamieci? pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się