Horcrucs

Jakie słuchawki bezprzewodowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,mam prosbe w wyborze słuchawek bezprzewodowych.! ze sie  nie znam na tym a 2 z roku na rok to sie  zmienia to wszystko wiec prosze o pomoc

Karta dzwiekowa:Realtek HD Audio

cel: gry ,muzyka ,filmy

Budżet: 500-600

 

Ps Fajnie jakby mialy microfon i fajny wyglad

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego szukasz bezprzewodowych?

Nie lepiej kupić kartę dźwiękową i słuchawki przewodowe?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ze mam sluchawki tracera na kabel ale mnie troche wkurza ale wiem tez ze dobre bezprzewodowe (raczej kiedys )nie dorownywały przewodowym ale po prostu chce se chodzic  po pokoju itp

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ale te twoje  polecenie jest oparte na tym ze juz miales takie  czy po prostu ze slyszenia,Sorry ze tak pytam ale po prstu ni chce wywalic na darmo  tyle siana

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Hahahhaa

 

Ja też jestem ciekaw czy rafko (właściciel tego forum i sklepu) posiadał takie słuchawki?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

hahaha, oczywiście że posiada. Ba - nawet ich słuchałem :) Dla niedowiarków proponuje odsłuch i porównanie z innymi modelami w podobnej cenie. Więcej wiary Anti ;p

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Kolega jakiś czas temu kupił słuchawki Creative Digital Wireless Gaming Headset HS-1200 właśnie żeby na skype móc gadać i chodzić po domu. Odpaliłem raz muzykę na nich i zwątpiłem, pliczek z YT co prawda najwyższej jakości nie był ale na głośnikach nie było słychać jakbym efektu że tak to ujmę "Zespół w kartoniku". Masakra totalna. Na własnym źródle nie miałem jak sprawdzić bo na USB podłączany. Jeżeli rafko poleca te Sennki do odsłuchu to oznacza że nie będą uszy krwawiły. Rzecz jasna nie wpadnij na pomysł posłuchać słuchawek kablowych za taką samą ceną. Wtedy będzie koniec :) Więc jeśli zmienisz zdanie co do kwestii kabla to dźwiękóweczka i słuchawki. Takiego Audiotraka Prodigy HD2 można za trochę ponad 200zł już dorwać. Jak tylko będę miał zastrzyk gotówki sam porwę się na tą dźwiękówkę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się