bartosz2908

prosze o pomoc -tylko filmy-potrzebne sluchawki - do 400 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam prosze o pomoc ,potrzebuje kupic słuchawki które bede podpieta tylko do tv (bezposrednio (samsung lcd 40 cal))

bede w nich tylko ogladac tv : w wiekszosci filmy.Posiadam 400 zł zależy mi na dobrych efektach w czasie ogladania i komforcie ,pytanka:

1.Jakie polecacie słuchawki ?

2.Czy jak kupie kabel przedłuzajacy je to strace na wartosci dzwieku?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem mają to być słuchawki zamknięte? Z tego typu słuchawek polecam: Shure SRH440 lub Sennheiser HD380 PRO. Co do przedłużacza... to może lekko wpłynąć na brzmienie... ale z TV myślę że nie będzie to zauważalna różnica.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ja poleciłbym nieco inne rozwiązanie. Skoro słuchawki mają być podpięte na stałe do telewizora, i służyć jedynie do oglądania filmów to poleciłbym:

RS 130

 

Dadzą Tobie wystarczający efekt i nie będziesz musiał się przejmować żadnym okablowaniem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

aha to teraz prosze o test :

1,PHILIPS SHP9000

2.Shure SRH 440 (SRH440)

3.Sennheiser HD 380 PRO

4.Sennheiser RS 130 (RS130) Słuchawki bezprzewodowe

i wymiencie w pkt.

a) <ocena od 1 do 6>

b)plusy

c)minusy

 

a w pkt 5- słuchawki które ws. was są lepsze od tych wg. podpkt.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ankieta z powodu słuchawek do 400 zł to chyba już lekka przesada ;)

 

Testy i oceny, części produktów, znajdziesz tutaj.

 

Na Twoim miejscu brałbym pod uwagę efektowność, komfort i wygodę. Nie potrzebne są Tobie słuchawki do precyzyjnego odsłuchu, lecz takie które będą miały efekt "wow" - czyt. zapas bassu. Zdecydowanie w produktach Sennheiser'a tego nie zabraknie. Uwzględniając wygodę, bezprzewodowe wygrywają i mamy konsensus ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Twój pogląd. Generalnie polecając komuś tego typu produkt, ja osobiście kierowałbym się prostą metodą: "Co ja bym zrobił?". Moją opinię znasz ;) Teraz czekamy na innych.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Skoro źródłem będzie TV to słuchawki muszą być słabe co by nie pokazały jak "szlachetnym" jest to źródło. Ja kupił bym coś do 200zł z kablem. Przedłużacz ma pomijalny wpływ w tym przypadku. Ewentualnie jak zależy Ci na komforcie to coś bezprzewodowego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się