metalgda

kolumny + wzmacniacz do 1200 zl, glosniki najlepiej nowe

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie jakie glosniki i wzmacniacz najlepiej kupic za kwote do 1200 zl, wazne zeby byl dobry bas i czysty dzwiek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jakie glosniki i wzmacniacz najlepiej kupic za kwote do 1200 zl, wazne zeby byl dobry bas i czysty dzwiek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje na kolumny podlogowe czy jakos tak, np altusy tak wygladaja jak oczekuje

nie znam sie ale mam nadzieje ze wiadomo o co chodzi

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje na kolumny podlogowe czy jakos tak, np altusy tak wygladaja jak oczekuje

nie znam sie ale mam nadzieje ze wiadomo o co chodzi

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje na kolumny podlogowe czy jakos tak, np altusy tak wygladaja jak oczekuje

nie znam sie ale mam nadzieje ze wiadomo o co chodzi

 

 

Nawiązując do tego co piszesz, proponowałbym Tobie poniższe rozwiązanie:

 

Jamo S426 oraz wzmacniacz KODA KD-300. Z budżetowych zestawów, w założonym przez Ciebie segmencie cenowym jest to bardzo dobra opcja.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje na kolumny podlogowe czy jakos tak, np altusy tak wygladaja jak oczekuje

nie znam sie ale mam nadzieje ze wiadomo o co chodzi

 

 

Nawiązując do tego co piszesz, proponowałbym Tobie poniższe rozwiązanie:

 

Jamo S426 oraz wzmacniacz KODA KD-300. Z budżetowych zestawów, w założonym przez Ciebie segmencie cenowym jest to bardzo dobra opcja.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

a czy dobrym rozmwiazaniem byloby kupno 2 kolumn Tonsil Fenix II Front- koszt ok 800 zl i do tego dobrac jakis uzywany wzmacniacz do 400 zl ??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

a czy dobrym rozmwiazaniem byloby kupno 2 kolumn Tonsil Fenix II Front- koszt ok 800 zl i do tego dobrac jakis uzywany wzmacniacz do 400 zl ??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie i jak mozesz to jakies propozycje uzywanych wzmakow prosze w granicach 400

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie i jak mozesz to jakies propozycje uzywanych wzmakow prosze w granicach 400

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Co do sprzętu używanego, to w tym przedziale cenowym zdecydowanie polowałbym na Rotela RA-921. Rewelacyjny piecyk. Czasami się pokazuje na allegro, lub giełdzie hi-fi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Co do sprzętu używanego, to w tym przedziale cenowym zdecydowanie polowałbym na Rotela RA-921. Rewelacyjny piecyk. Czasami się pokazuje na allegro, lub giełdzie hi-fi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

a moze do kolumn dokupic  Yamaha AX-500 ma wieksza moc i w razie za malego basu moglbym sobie jakiegos suba podlaczyc

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

a moze do kolumn dokupic  Yamaha AX-500 ma wieksza moc i w razie za malego basu moglbym sobie jakiegos suba podlaczyc

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

w/w Yamaha też jest całkiem dobrze brzmiącym wzmacniaczem, może być alternatywą dla Rotela.

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

w/w Yamaha też jest całkiem dobrze brzmiącym wzmacniaczem, może być alternatywą dla Rotela.

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jamo zagra lepiej do Fenixów, ale nie oczekuj cudów, bo wiadomo, że to kolumny bardzo budżetowe

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się