Gość szpulek12

Jaki typ muzyki lubicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpulek12

Jak w temacie, czyli czego słuchacie na swoim sprzęciku?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość szpulek12

Jak w temacie, czyli czego słuchacie na swoim sprzęciku?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zależy od humoru... moja córeczka np lubi słuchać Smerfnych Hitów :)

 

Ja osobiście w ostatnim czasie dobry koncert lub musical na Blu-Ray'u... cieszy jednocześnie i oko i ucho.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zależy od humoru... moja córeczka np lubi słuchać Smerfnych Hitów :)

 

Ja osobiście w ostatnim czasie dobry koncert lub musical na Blu-Ray'u... cieszy jednocześnie i oko i ucho.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

ja słucham wszystkiego, za wyjątkiem disco polo, hip hopu, itp rąbanki.

Z wykonawców: madonna, scooter, robbie williams, simply red, tina turner, bee gees, barbra streisand.....to tak ogólnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

ja słucham wszystkiego, za wyjątkiem disco polo, hip hopu, itp rąbanki.

Z wykonawców: madonna, scooter, robbie williams, simply red, tina turner, bee gees, barbra streisand.....to tak ogólnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

ja wychowałem się na panku i rocku, teraz,  chyba z racji wieku zaczynam słuchać również alternatywy i też ją pokochałem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

ja wychowałem się na panku i rocku, teraz,  chyba z racji wieku zaczynam słuchać również alternatywy i też ją pokochałem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A ja.. no cóż, odpowiem również zdaniem wielu forumowiczów. "Zależy od dnia". Czasami tylko delikatny pop, a czasami bardzo mocne brzmienia ciężkiego rocka ;P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A ja.. no cóż, odpowiem również zdaniem wielu forumowiczów. "Zależy od dnia". Czasami tylko delikatny pop, a czasami bardzo mocne brzmienia ciężkiego rocka ;P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o metalu alternatywnym i progresywnym? słucham paru zespołów (m.in.Tool, opeth, Perfect Circle, Isis, Dream Theatre) z tego gatunku, ale trochę mi mało. Podsuniecie coś?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o metalu alternatywnym i progresywnym? słucham paru zespołów (m.in.Tool, opeth, Perfect Circle, Isis, Dream Theatre) z tego gatunku, ale trochę mi mało. Podsuniecie coś?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o metalu alternatywnym i progresywnym? słucham paru zespołów (m.in.Tool, opeth, Perfect Circle, Isis, Dream Theatre) z tego gatunku, ale trochę mi mało. Podsuniecie coś?

 

Polecam polski RIVERSIDE który powinien Cię zainteresować.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o metalu alternatywnym i progresywnym? słucham paru zespołów (m.in.Tool, opeth, Perfect Circle, Isis, Dream Theatre) z tego gatunku, ale trochę mi mało. Podsuniecie coś?

 

Polecam polski RIVERSIDE który powinien Cię zainteresować.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Polski rock, niektóre piosenki pop wczesnych lat 90. Do tego Jazz w każdym wydaniu, trochę country, ale tak właściwie bardziej na pograniczu soul. Czasami muzyka klasyczna, jaj chcę przed trudną rozprawą poskładać myśli. Lubię też blues i symfoniczną; odgłosy ptaków.

Natomiast nie słucham disco polo i techno, szczególnie te drugie przeczy harmonii czegokolwiek, działa na emocje negatywine, ja tak to odbieram.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Polski rock, niektóre piosenki pop wczesnych lat 90. Do tego Jazz w każdym wydaniu, trochę country, ale tak właściwie bardziej na pograniczu soul. Czasami muzyka klasyczna, jaj chcę przed trudną rozprawą poskładać myśli. Lubię też blues i symfoniczną; odgłosy ptaków.

Natomiast nie słucham disco polo i techno, szczególnie te drugie przeczy harmonii czegokolwiek, działa na emocje negatywine, ja tak to odbieram.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Eddie Vedder solowo, Pearl Jam inne kapele z Seattle. To na dziś. Wczoraj Stańko. Codziennie coś innego. Żadnej dyskoteki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się