iknow

Odtwarzac DVD wybor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, myślę nad kupnem odtwarzacza DVD ale jakiego, kompletnie sie nie znam.. telewizor to samsung..jakiś ;p hd .. blu raya nie potrzebuje.

najlepiej zęby.

-odtwarzał większość formatów.

-zęby nie było problemów za dużych.. z odczytywaniem napisów

-wejście usb. hdmi jak da rade..

-nie wiem jak w odtwarzaczach dvd.. ale zęby nie pracowały za głośno.. ostatnio kupiłem tuner N .. to on z lekka hałasuje.

- ile kasy..100-200-300 ;p . +- zawsze może być.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witam, myślę nad kupnem odtwarzacza DVD ale jakiego, kompletnie sie nie znam.. telewizor to samsung..jakiś ;p hd .. blu raya nie potrzebuje.

najlepiej zęby.

-odtwarzał większość formatów.

-zęby nie było problemów za dużych.. z odczytywaniem napisów

-wejście usb. hdmi jak da rade..

-nie wiem jak w odtwarzaczach dvd.. ale zęby nie pracowały za głośno.. ostatnio kupiłem tuner N .. to on z lekka hałasuje.

- ile kasy..100-200-300 ;p . +- zawsze może być.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem nie ma co inwestować w technologię z poprzedniej epoki. Dozbierałbym raczej do Blu-ray i w to inwestował. W tej cenie kupisz DVD Manty i to powinno Cię zadowolić :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem nie ma co inwestować w technologię z poprzedniej epoki. Dozbierałbym raczej do Blu-ray i w to inwestował. W tej cenie kupisz DVD Manty i to powinno Cię zadowolić :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie  jeżeli zwykły odtwarzacz dvd wystarcza Ci,to czemu nie kupić,cenowo do 200zł masz szeroki wybór,szukałbym również wśród modeli Philipsa oraz Sony.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie  jeżeli zwykły odtwarzacz dvd wystarcza Ci,to czemu nie kupić,cenowo do 200zł masz szeroki wybór,szukałbym również wśród modeli Philipsa oraz Sony.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się