jakubpda

Prośba o pomoc w wymianie amplitunera

Rekomendowane odpowiedzi

Absolutnie nie upieram się przy tym sprzęcie ale:

 

Co da się wybrać do 2000 zł - z LAN-em, HDMI, 5.1 (nie potrzeba mi 7.1) i w miarę dobrą jakością głosu ?

Yamaha ma 3 lata gwarancji i w miarę dobre recenzje ale Onkyo jeszcze lepsze mówię o modelu 609.

 

 

PS a jakie kolumny do 1000 zł co sądzicie o JAM0 606 ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie upieram się przy tym sprzęcie ale:

 

Co da się wybrać do 2000 zł - z LAN-em, HDMI, 5.1 (nie potrzeba mi 7.1) i w miarę dobrą jakością głosu ?

Yamaha ma 3 lata gwarancji i w miarę dobre recenzje ale Onkyo jeszcze lepsze mówię o modelu 609.

 

 

PS a jakie kolumny do 1000 zł co sądzicie o JAM0 606 ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Amplituner za 2000zł a kolumny za 1000zł?

 

to kompletne odwrócenie prawidłowych proporcji!

 

To co kolumny za 1000 zł nie zagrają dobrze na amplitunerze za 2000 zł a odwrotnie już tak ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Amplituner za 2000zł a kolumny za 1000zł?

 

to kompletne odwrócenie prawidłowych proporcji!

 

To co kolumny za 1000 zł nie zagrają dobrze na amplitunerze za 2000 zł a odwrotnie już tak ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

spróbujmy inaczej - to tak jak kupić do auta o mocy 200KM opony z indeksem 110km/h

 

Co do aut to na takie rozwiązanie nie pozwoli wiele czynników np rozmiar felgi wymiar ET i fakt, że opony z takimi indeksami na zawsze o kilka cali mniejsze niż felgi w autach o mocy 200 KM.

 

Natomiast kupując amplituner za 2000 oraz głośniki za 1000 zł wszystkie parametry techniczne się zazębiają i nie widać przeciwwskazań producentów ani jednych ani drugich, mowa o mocach, impedancji, i obsługiwanym paśmie.

 

Wracając do tematu tutaj ogranicza mnie 2 rzeczy budżet oraz funkcjonalność ampli  bo co mi po ampli za 1000 skoro będzie gorszy od mojego obecnego i nie będzie posiadał funkcjonalności, którą potrzebuje.

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

spróbujmy inaczej - to tak jak kupić do auta o mocy 200KM opony z indeksem 110km/h

 

Co do aut to na takie rozwiązanie nie pozwoli wiele czynników np rozmiar felgi wymiar ET i fakt, że opony z takimi indeksami na zawsze o kilka cali mniejsze niż felgi w autach o mocy 200 KM.

 

Natomiast kupując amplituner za 2000 oraz głośniki za 1000 zł wszystkie parametry techniczne się zazębiają i nie widać przeciwwskazań producentów ani jednych ani drugich, mowa o mocach, impedancji, i obsługiwanym paśmie.

 

Wracając do tematu tutaj ogranicza mnie 2 rzeczy budżet oraz funkcjonalność ampli  bo co mi po ampli za 1000 skoro będzie gorszy od mojego obecnego i nie będzie posiadał funkcjonalności, którą potrzebuje.

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

proponuje zakupić sam amplituner i na kolumny odłożyć więcej grosza.

 

No dobrze Panie Stanisławie - Tonsil Maestro II 180 - nowe - Co Pan na to ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

proponuje zakupić sam amplituner i na kolumny odłożyć więcej grosza.

 

No dobrze Panie Stanisławie - Tonsil Maestro II 180 - nowe - Co Pan na to ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

wiekowy produkt archaicznej myśli polskiej. Monitor Audio lub Roth Audio wciągają go nosem.

 

Nosem? Chyba bass refleksem  :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

wiekowy produkt archaicznej myśli polskiej. Monitor Audio lub Roth Audio wciągają go nosem.

 

Nosem? Chyba bass refleksem  :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

wiekowy produkt archaicznej myśli polskiej. Monitor Audio lub Roth Audio wciągają go nosem.

 

To będzie OK ?

 

Audio M4

 

http://allegro.pl/monitor-audio-m4-promo-kurier-0zl-meloman-lublin-i2081626831.html

 

Są jeszcze MONITOR AUDIO BX5  ale nie widzę w kolorze czarnym/

 

http://allegro.pl/monitor-audio-bx5-zielona-gora-i2098021928.html

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

wiekowy produkt archaicznej myśli polskiej. Monitor Audio lub Roth Audio wciągają go nosem.

 

To będzie OK ?

 

Audio M4

 

http://allegro.pl/monitor-audio-m4-promo-kurier-0zl-meloman-lublin-i2081626831.html

 

Są jeszcze MONITOR AUDIO BX5  ale nie widzę w kolorze czarnym/

 

http://allegro.pl/monitor-audio-bx5-zielona-gora-i2098021928.html

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się