WeksDG

Kino domowe do 5-6k ampli+5.1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zakupić taki zestawik amplituner + zestaw głośników 5.1 tv mam sony 42cale bluray ps3 chciałbym wydać gdzieś 5000zł ale jeśli cena o 1000zł będzie dobrze uzasadniona wezmę ten droższy, będę go używał 50% filmy 50% muza, Lubię bardzo głośno słuchać muzyki, czuć potężny bass, czuć jak szyby drgają, czuć tą "potęgę" słuchanej piosenki z reguły słucham ampli na full, mam wyrozumiałych sąsiadów, zero policji zero narzekania, więc tym się nie przejmujcie, subb raczej musi być konkret , mam mały pokoik ale tym się nie sugerujcie, bo za jakiś czas będę miał większy i kupuję z myślą o nim a więc Panowie słucham waszych propozycji, w tematach audio jestem raczej zielony niż początkujący ^^ audiofilem jakimś nie jestem, pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym zakupić taki zestawik amplituner + zestaw głośników 5.1 tv mam sony 42cale bluray ps3 chciałbym wydać gdzieś 5000zł ale jeśli cena o 1000zł będzie dobrze uzasadniona wezmę ten droższy, będę go używał 50% filmy 50% muza, Lubię bardzo głośno słuchać muzyki, czuć potężny bass, czuć jak szyby drgają, czuć tą "potęgę" słuchanej piosenki z reguły słucham ampli na full, mam wyrozumiałych sąsiadów, zero policji zero narzekania, więc tym się nie przejmujcie, subb raczej musi być konkret , mam mały pokoik ale tym się nie sugerujcie, bo za jakiś czas będę miał większy i kupuję z myślą o nim a więc Panowie słucham waszych propozycji, w tematach audio jestem raczej zielony niż początkujący ^^ audiofilem jakimś nie jestem, pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie, wybrałem takie głośniczki

Roth Audio Oli 40 (Oli40) - 2szt 2 195,00 zł

Roth Audio Oli C20 (C-20) 699,00 zł

Roth Audio Oli 20 (Oli20) - 2szt 849,00 zł

Roth Audio Oli KH20 (KH-20) 1 649,00 zł

 

 

teraz do tego potrzebuje amplitunera do 3000zł jaki podoła ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie, wybrałem takie głośniczki

Roth Audio Oli 40 (Oli40) - 2szt 2 195,00 zł

Roth Audio Oli C20 (C-20) 699,00 zł

Roth Audio Oli 20 (Oli20) - 2szt 849,00 zł

Roth Audio Oli KH20 (KH-20) 1 649,00 zł

 

 

teraz do tego potrzebuje amplitunera do 3000zł jaki podoła ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

a jakbym chciał do tego jakąś końcówkę mocy w przyszłości dokupić to jaką i czy da się podpiąć ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

a jakbym chciał do tego jakąś końcówkę mocy w przyszłości dokupić to jaką i czy da się podpiąć ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się