soyo

Poleccie strone do regeneracji plyt cd/dvd

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Chcialbym zregenerowac niecale 100 plyt. Wiekszosc ma spore rysy, lub spora ich ilosc. Plyty jednak wszystkie czyta bez problemu, i chcialbym aby zrekonstruowac ich stan wizualny.

 

Plyty posiadaja bardzo wrazliwa zawartosc stad kluczem jest niezawodnosc, starannosc wykonania, nie cena. Czy mozecie mi polecic (z doswiadczenia, jesli ktos podobna rzecz wykonywal) internetowy serwis, ktory takie rzeczy wykonuje, i na ktorym mozna polegac i bez strachu wyslac plyty majac pewnosc, ze otrzymam je z powrotem w dzialajacym stanie oraz wizualnie jak nowe?

 

Na pierwszy rzut oka najlepszym serwisem wydaje sie ten:

http://www.czyszczeniedvd.pl/index.htm

 

ale to co pisza, nie zawsze musi sie przekladac w praktyce, dlatego bylbym bardzo wdzieczny za jakas rekomendacje osoby, ktora taki proces przechodzila, poniewaz reklama kogos jest 10x bardziej warta od reklamy samego serwisu.

 

pozdrawiam

Łukasz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Chcialbym zregenerowac niecale 100 plyt. Wiekszosc ma spore rysy, lub spora ich ilosc. Plyty jednak wszystkie czyta bez problemu, i chcialbym aby zrekonstruowac ich stan wizualny.

 

Plyty posiadaja bardzo wrazliwa zawartosc stad kluczem jest niezawodnosc, starannosc wykonania, nie cena. Czy mozecie mi polecic (z doswiadczenia, jesli ktos podobna rzecz wykonywal) internetowy serwis, ktory takie rzeczy wykonuje, i na ktorym mozna polegac i bez strachu wyslac plyty majac pewnosc, ze otrzymam je z powrotem w dzialajacym stanie oraz wizualnie jak nowe?

 

Na pierwszy rzut oka najlepszym serwisem wydaje sie ten:

http://www.czyszczeniedvd.pl/index.htm

 

ale to co pisza, nie zawsze musi sie przekladac w praktyce, dlatego bylbym bardzo wdzieczny za jakas rekomendacje osoby, ktora taki proces przechodzila, poniewaz reklama kogos jest 10x bardziej warta od reklamy samego serwisu.

 

pozdrawiam

Łukasz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Współpracujemy z firmą która wykonuje demagnetyzacje i jonizacje płyt urządzeniem firmy Acoustic Revive. Usuwane są zarysowania bez uszkadzania powierzchni płyty. Jeśli byłbyś zainteresowany to pisz na biuro@rafko.com.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Współpracujemy z firmą która wykonuje demagnetyzacje i jonizacje płyt urządzeniem firmy Acoustic Revive. Usuwane są zarysowania bez uszkadzania powierzchni płyty. Jeśli byłbyś zainteresowany to pisz na biuro@rafko.com.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Współpracujemy z firmą która wykonuje demagnetyzacje i jonizacje płyt urządzeniem firmy Acoustic Revive. Usuwane są zarysowania bez uszkadzania powierzchni płyty. Jeśli byłbyś zainteresowany to pisz na biuro@rafko.com.

Dzieki za informacje. Email wyslany.

 

Mam szereg pytan. Czy mam je wymieniac juz w emailach, czy tu je spisac?

 

pozdrawiam

Łukasz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Współpracujemy z firmą która wykonuje demagnetyzacje i jonizacje płyt urządzeniem firmy Acoustic Revive. Usuwane są zarysowania bez uszkadzania powierzchni płyty. Jeśli byłbyś zainteresowany to pisz na biuro@rafko.com.

Dzieki za informacje. Email wyslany.

 

Mam szereg pytan. Czy mam je wymieniac juz w emailach, czy tu je spisac?

 

pozdrawiam

Łukasz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wszystko najlepiej pisz na maila - jutro postaramy się na wszystko odpowiedzieć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wszystko najlepiej pisz na maila - jutro postaramy się na wszystko odpowiedzieć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Korzystał ktoś może z tej regeneracji płyt ? Daje jakieś efekty ? Mam kilka płyt i chyba najwyższa już pora aby o nie zadbać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Korzystał ktoś może z tej regeneracji płyt ? Daje jakieś efekty ? Mam kilka płyt i chyba najwyższa już pora aby o nie zadbać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotapawelec21

Ja kiedyś oddałem do regeneracji i mi pomogło. Wcześniej płyta co prawda działała jako tako ale bardzo głośno chodziła w napędzie DVD że nie uszło z niej korzystać teraz na szczęście wszystko działa aż miło. Szukam teraz firm które odświeżają stare kasety VHS może ktoś zna jakiśnamiar ???

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość jolek

Chyba sam się skuszę bo mam kilka płyt, ktore pasowałoby odnowić i chciałbym żeby działały. Zobaczę co z tego wyjdzie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
On 4/16/2012 at 11:28 AM, soyo said:

Czesc. Chcialbym zregenerowac niecale 100 plyt. Wiekszosc ma spore rysy, lub spora ich ilosc. Plyty jednak wszystkie czyta bez problemu, i chcialbym aby zrekonstruowac ich stan wizualny.

 

Plyty posiadaja bardzo wrazliwa zawartosc stad kluczem jest niezawodnosc, starannosc wykonania, nie cena. Czy mozecie mi polecic (z doswiadczenia, jesli ktos podobna rzecz wykonywal) internetowy serwis, ktory takie rzeczy wykonuje, i na ktorym mozna polegac i bez strachu wyslac plyty majac pewnosc, ze otrzymam je z powrotem w dzialajacym stanie oraz wizualnie jak nowe?

 

Na pierwszy rzut oka najlepszym serwisem wydaje sie ten:

http://www.czyszczeniedvd.pl/index.htm

 

ale to co pisza, nie zawsze musi  crossword solver sip calculator epfo sie przekladac w praktyce, dlatego bylbym bardzo wdzieczny za jakas rekomendacje osoby, ktora taki proces przechodzila, poniewaz reklama kogos jest 10x bardziej warta od reklamy samego serwisu.

 

pozdrawiam

Łukasz

Mam kilka płyt i chyba najwyższa już pora aby o nie zadbać.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się