blackmak

jaki wzmacniacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcialem zapytac o opinie który wzmacniacz lepszy bedzie do 160w jamo głosników. Mianowicie chodzi o:

 

Kenwood KA 1080

Kenwoo KA 3020

Aiwa XA-003

SHERWOOD R-125

Denon PMA 255

 

z góry dzieki za ewentualne podpowiedzi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcialem zapytac o opinie który wzmacniacz lepszy bedzie do 160w jamo głosników. Mianowicie chodzi o:

 

Kenwood KA 1080

Kenwoo KA 3020

Aiwa XA-003

SHERWOOD R-125

Denon PMA 255

 

z góry dzieki za ewentualne podpowiedzi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

ahhhhh przepiękne kolumny :) strasznie mi się podobają, no ale do takiej zabawki przydałby Ci się wydajny wzmacniacz. Generalnie najciekawszy z Twoich propozycji, jak dla mnie, jest NAD. Rozumiem, iż tylko używki wchodzą w grę ze względu na ograniczony budżet?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

ahhhhh przepiękne kolumny :) strasznie mi się podobają, no ale do takiej zabawki przydałby Ci się wydajny wzmacniacz. Generalnie najciekawszy z Twoich propozycji, jak dla mnie, jest NAD. Rozumiem, iż tylko używki wchodzą w grę ze względu na ograniczony budżet?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

mysle jescze nad:

 

Yamaha A-S300 ale nie wiem czy nie za słaba bedzie pod te kolumny, nie wiem ile powinno byc mocy na wzmacniaczu do tych kolumn,

 

lub MARANZ PM 66 SE.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

mysle jescze nad:

 

Yamaha A-S300 ale nie wiem czy nie za słaba bedzie pod te kolumny, nie wiem ile powinno byc mocy na wzmacniaczu do tych kolumn,

 

lub MARANZ PM 66 SE.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

mysle jescze nad:

 

Yamaha A-S300 ale nie wiem czy nie za słaba bedzie pod te kolumny, nie wiem ile powinno byc mocy na wzmacniaczu do tych kolumn,

 

lub MARANZ PM 66 SE.

 

lub Marantz PM6010 SE

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

mysle jescze nad:

 

Yamaha A-S300 ale nie wiem czy nie za słaba bedzie pod te kolumny, nie wiem ile powinno byc mocy na wzmacniaczu do tych kolumn,

 

lub MARANZ PM 66 SE.

 

lub Marantz PM6010 SE

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Z Yamahą daj sobie spokój;) Jakbyś miał do wydania o 1k więcej wówczas można by się zastanowić nad tą marką. Osobiście pozostałbym przy NAD, zdecydowanie. Jednakże to moja subiektywna ocena, ponieważ nie przepadam za brzmieniem Marantza.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Z Yamahą daj sobie spokój;) Jakbyś miał do wydania o 1k więcej wówczas można by się zastanowić nad tą marką. Osobiście pozostałbym przy NAD, zdecydowanie. Jednakże to moja subiektywna ocena, ponieważ nie przepadam za brzmieniem Marantza.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

i do tego nada chce kupic ten konverter z digital na analog, czy to dobty pomysl? chcialem pod wzmaka podpiąc tez tv.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

i do tego nada chce kupic ten konverter z digital na analog, czy to dobty pomysl? chcialem pod wzmaka podpiąc tez tv.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

ta, wczorak kupilem Nada 340 za 60 funtów, zobacze jak to dziabie i pozbieram kase na jakiegos nowszego nada, czekam na kuriera, jutro powinien byc,  Zmartwiony jestem ze kolumny mam podobno do bani, no ale nie wiem tez jak bardzo zaawansowany AUDIOFIL to stwierdzil, ja dopiero zaczynam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się