blackmak

jaki wzmacniacz

Rekomendowane odpowiedzi

Bez testów ciężko jest stwierdzić. Wciąż dokładnie nie wiem czego szukasz. Skoro NAD był dla Ciebie za słaby, to może szukaj czegoś co ma 100W przy 4Ohm?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Samo życie... będzie dobrze ale do czasu - oto moje doświadczenia:

W swoim życiu kilka razy zmieniałem sprzęt audio, ale to co mi w 4 roku użytkowania zniszczył amplituner Marantz 1501 to duża strata - spalone kopułki wysokotonowe w obu kolumnach Vienna Acoustic (8 000zł). Sprzęt służył mi wyłącznie do oglądania tv. Niech szlag trafi taką firmę!.

Denon z kolei będzie długo służył pod warunkiem że coś się nie popsuje i nie trafi do polskiego serwisu centralnego.

Stoją mi odłogiem na półce PMA2000 i DCD1650 - jak kupowałem w sklepie firmowym Denon (Horn Distibution) to były ochy i achy a po pseudo naprawie niestety tylko sobie stoi - dodam żę wzmacniacz uszkodził kopułkę wysokotonową w B&W DM604... była naprawiana zwrotnica ale grało to kilka godzin. Tak więc mam skończone 52 lata i po 30 latach słuchania muzyki, od dwóch lat nie mam możliwości słuchania.

Niestety ale już nic nie kupię, po prostu szkoda pieniędzy na kolejne eksperymenty.

 

pozdrawiam: Kazimierz B.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

FANBOGO bardzo pechowa sytuacja z tym paleniem się kopułek, może to kwestia złego dobrania sprzętu? Zbyt głośnego słuchania? Było coś zmieniane w instalacji elektrycznej?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się