dziubek

Kino domowe DENON

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam prośbę o poradę w sprawie wyboru kina domowego DENON.

Chciałbym dokonać zakupu ale waham się pomiędzy Denon DHT-1311 XP  AVR 1311, a modelem Denon DHT-1312XP  AVR 1312. Czy jest jakaś różnica pomiędzy tymi modelami? Czy są godne uwagi? A może w tej cenie, coś innego?

Jestem laikiem w tych sprawach, stąd moja prośba. Jaki do tego odtwarzacz?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam prośbę o poradę w sprawie wyboru kina domowego DENON.

Chciałbym dokonać zakupu ale waham się pomiędzy Denon DHT-1311 XP  AVR 1311, a modelem Denon DHT-1312XP  AVR 1312. Czy jest jakaś różnica pomiędzy tymi modelami? Czy są godne uwagi? A może w tej cenie, coś innego?

Jestem laikiem w tych sprawach, stąd moja prośba. Jaki do tego odtwarzacz?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, aby służyło jako kino domowe, czasami do słuchania muzyki. Chciałbym oglądać na nim filmy oraz podłączyć kablówkę i móc oglądać dobre filmy z canal+ oraz sport. Dużych kolumn nie mam gdzie ustawić. Wszystkie rady i porady przyjmuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, aby służyło jako kino domowe, czasami do słuchania muzyki. Chciałbym oglądać na nim filmy oraz podłączyć kablówkę i móc oglądać dobre filmy z canal+ oraz sport. Dużych kolumn nie mam gdzie ustawić. Wszystkie rady i porady przyjmuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientowałem, cena za te modele jest około 2000 PLN. I taki budżetem dysponuję, oczywiście plus na odtwarzacz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientowałem, cena za te modele jest około 2000 PLN. I taki budżetem dysponuję, oczywiście plus na odtwarzacz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

poważnie bym rozważył zakup soundbara z bezprzewodowym subwooferem.

 

mniej kabli, lepsza jakość dźwięku - szczególnie w muzyce. cała kasa idzie w głośniki, a nie po trochu w słaby amplituner i po trochu w słabe głośniki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

poważnie bym rozważył zakup soundbara z bezprzewodowym subwooferem.

 

mniej kabli, lepsza jakość dźwięku - szczególnie w muzyce. cała kasa idzie w głośniki, a nie po trochu w słaby amplituner i po trochu w słabe głośniki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Czyli inny sprzęt, niż myślałęm na początku.

Proszę o wskazówki za czym mam się rozglądać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Czyli inny sprzęt, niż myślałęm na początku.

Proszę o wskazówki za czym mam się rozglądać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem, że podany sprzęt jest lepszy od tego, za którym się rozglądałem. Ale zapewne do tego potrzebny jest amplituner? Jaki polecisz? I oczywiście jaki do tego odtwarzacz?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem, że podany sprzęt jest lepszy od tego, za którym się rozglądałem. Ale zapewne do tego potrzebny jest amplituner? Jaki polecisz? I oczywiście jaki do tego odtwarzacz?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw nie cieszy się dobrą opinią wśród użytkowników. Osobiście nie miałem z nim styczności, jednakże sam już bardziej celowałbym w HK lub Denona.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw nie cieszy się dobrą opinią wśród użytkowników. Osobiście nie miałem z nim styczności, jednakże sam już bardziej celowałbym w HK lub Denona.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się