PitagoraS

Początki DJ'stwa? Najpierw sprzęt audio czy konsola?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Mam taką sprawę, że muzyka interesuje mnie od dawien dawna i po świętach bede miał ok 1000zł do wydania i mam taką sprawe, bo nie wiem czy najpierw kupić jakieś kolumny estradowe ze wzmacniaczem i uczyć sie "didżejki" na np Virtual DJ'u czy może jakąś konsole albo CD Player'a? Co powiedzie na ten temat, jakieś propozycje?

Dodam że kolumny to chcę jakieś porządniejsze, by gdzieś zagrać z czasu za jakiś czas na dyskotece itp a nie takie by se w domu posłuchać od czasu do czasu  ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Mam taką sprawę, że muzyka interesuje mnie od dawien dawna i po świętach bede miał ok 1000zł do wydania i mam taką sprawe, bo nie wiem czy najpierw kupić jakieś kolumny estradowe ze wzmacniaczem i uczyć sie "didżejki" na np Virtual DJ'u czy może jakąś konsole albo CD Player'a? Co powiedzie na ten temat, jakieś propozycje?

Dodam że kolumny to chcę jakieś porządniejsze, by gdzieś zagrać z czasu za jakiś czas na dyskotece itp a nie takie by se w domu posłuchać od czasu do czasu  ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodewilki58

no zależy też jaki budżet ma na to;p

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrzyni88

Weź zobacz sobie kolumny firmy firmy ADS i Fender.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość umaja

Ja zaczynałem od słuchawek, a reszte kasy przeznaczyłem na dobrego DAWa - w moim przypadku wybrałem Cubase, którego polecam ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
On 12/17/2012 at 6:57 PM, PitagoraS said:

Siema.

Mam taką sprawę, że muzyka interesuje mnie od dawien dawna  Nox Vidmate VLC i po świętach bede miał ok 1000zł do wydania i mam taką sprawe, bo nie wiem czy najpierw kupić jakieś kolumny estradowe ze wzmacniaczem i uczyć sie "didżejki" na np Virtual DJ'u czy może jakąś konsole albo CD Player'a? Co powiedzie na ten temat, jakieś propozycje?

Dodam że kolumny to chcę jakieś porządniejsze, by gdzieś zagrać z czasu za jakiś czas na dyskotece itp a nie takie by se w domu posłuchać od czasu do czasu  ;)

Weź zobacz sobie kolumny firmy firmy ADS i Fender.

 
  •  
Edytowane przez hanifanze

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
On 7/27/2019 at 10:56 PM, hanifanze said:
On 12/17/2012 at 7:57 PM, PitagoraS said:

Siema.

Mam taką sprawę, że muzyka interesuje mnie od dawien dawna i po świętach bede miał ok 1000zł do wydania i mam taką sprawe, bo nie wiem czy najpierw kupić jakieś kolumny estradowe ze wzmacniaczem i uczyć sie "didżejki" na np Virtual DJ'u czy może jakąś konsole albo CD Player'a? Co powiedzie na ten temat, jakieś propozycje and write-my-paper tasks?

Dodam że kolumny to chcę jakieś porządniejsze, by gdzieś zagrać z czasu za jakiś czas na dyskotece itp a nie takie by se w domu posłuchać od czasu do czasu  ;)

Weź zobacz sobie kolumny firmy firmy ADS i Fender. 

Cześć,

Czy warto kupić Fender Stereo 2018 VW Atlas w 2018? Potrzebuję głośników do mojego samochodu. Praktycznie nigdy nie słucham głośnej muzyki, ale zwykle słucham książek audio.

Edytowane przez RandyBonnette

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się