metalhed

Słuchawki, plus wzmacniacz słuchawkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Proszę o pomoc, chcę kupić słuchawki i wzmacniacz słuchawkowy. Czytałem już tyle testów że już zupełnie nie wiem co kupić. Mogę wydać nawet 4 tys. PLN

Słuchawki będą podłączone do odtwarzacza cd AVM cd1 i komputera stacjonarnego z kartą muzyczną Asus Xonar DX

Słucham wszystkiego co jest związane Heavy metalem, rockiem, popem, muzyką elektroniczną (Vangelis itp.)

Potrzebuję basu, muzykalności i góry raczej miękkiej.

Pozdrawiam,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proszę o pomoc, chcę kupić słuchawki i wzmacniacz słuchawkowy. Czytałem już tyle testów że już zupełnie nie wiem co kupić. Mogę wydać nawet 4 tys. PLN

Słuchawki będą podłączone do odtwarzacza cd AVM cd1 i komputera stacjonarnego z kartą muzyczną Asus Xonar DX

Słucham wszystkiego co jest związane Heavy metalem, rockiem, popem, muzyką elektroniczną (Vangelis itp.)

Potrzebuję basu, muzykalności i góry raczej miękkiej.

Pozdrawiam,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc bo właśnie zastanawiałem się czy wystarczą mi HE-300 czy lepiej dołożyć do  HE-4.

Rozumiem że rekomendowanym wzmacniaczem będzie EF-5?

Czy w takim zestawieniu (HE-4 z EF-5) będzie ok, bo muszę kupować bez odsłuchu.

Pozdrawiam,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc bo właśnie zastanawiałem się czy wystarczą mi HE-300 czy lepiej dołożyć do  HE-4.

Rozumiem że rekomendowanym wzmacniaczem będzie EF-5?

Czy w takim zestawieniu (HE-4 z EF-5) będzie ok, bo muszę kupować bez odsłuchu.

Pozdrawiam,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mam pytanie odnośnie kabli, jaki kupić do karty muzycznej mały jack na 2xRCA (2 m) tak by nie wydać fortuny.

Niestety dobrych kabli do odtwarzacza nie posiadam tzn. mam ale XLR z Veluma, natomiast RCA posiadam jeden z Van den Hul z takim oznaczeniem: M.C. D 102 MK III HYBRID a drugi to Monster Cable interlink 800 który będzie lepszy na początek i czy muszę kupić coś lepszego jeśli tak to proszę o propozycję.

Jeszcze raz dziękuje za rady.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mam pytanie odnośnie kabli, jaki kupić do karty muzycznej mały jack na 2xRCA (2 m) tak by nie wydać fortuny.

Niestety dobrych kabli do odtwarzacza nie posiadam tzn. mam ale XLR z Veluma, natomiast RCA posiadam jeden z Van den Hul z takim oznaczeniem: M.C. D 102 MK III HYBRID a drugi to Monster Cable interlink 800 który będzie lepszy na początek i czy muszę kupić coś lepszego jeśli tak to proszę o propozycję.

Jeszcze raz dziękuje za rady.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz wracam do kabla który mi Pan polecił :

http://sklep.rms.pl/index.php?p10088,monkey-cable-concept-j2p-interkonekt-3-5mm-mini-jack-stereo-2xrca-mctj2p1-1-5m

zastanawiam się czy nie lepiej dopłacić do:

http://sklep.rms.pl/index.php?p10094,monkey-cable-clarity-j2p-interkonekt-3-5mm-mini-jack-stereo-2xrca-mcyj2p3-3m

bo myślę o kupnie lepszej karty muzycznej tj. Creative Sound Blaster ZXR, czy może jakiś inny producent kabla jeśli w grę wchodzi większa kwota.

Pozdrawiam,

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz wracam do kabla który mi Pan polecił :

http://sklep.rms.pl/index.php?p10088,monkey-cable-concept-j2p-interkonekt-3-5mm-mini-jack-stereo-2xrca-mctj2p1-1-5m

zastanawiam się czy nie lepiej dopłacić do:

http://sklep.rms.pl/index.php?p10094,monkey-cable-clarity-j2p-interkonekt-3-5mm-mini-jack-stereo-2xrca-mcyj2p3-3m

bo myślę o kupnie lepszej karty muzycznej tj. Creative Sound Blaster ZXR, czy może jakiś inny producent kabla jeśli w grę wchodzi większa kwota.

Pozdrawiam,

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się