Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio pytalem o pomoc w wyborze kina a teraz potrzebuje pomocy w dobraniu dobrego wzmacniacza stereo. Może wyda sie śmieszne ale boje sie ze w przedziale do 1000zł nie zagra nic lepiej jak nasz Radmor 5102 QQ którego teraz używam. Prosze o pomoc. Dziękuje z góry za podpowiedzi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio pytalem o pomoc w wyborze kina a teraz potrzebuje pomocy w dobraniu dobrego wzmacniacza stereo. Może wyda sie śmieszne ale boje sie ze w przedziale do 1000zł nie zagra nic lepiej jak nasz Radmor 5102 QQ którego teraz używam. Prosze o pomoc. Dziękuje z góry za podpowiedzi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Hmm w takim razie pozostaje mi szukać i próbować odsłuchu. Nie wiem czemu ale zawsze mi sie wydawało ze te stare modele np Pioneer referencyny jeszcze mogą łądnie grać choćby ze względu na wage i wielkość tranformatorów. No ale nie jestem na tyle osłuchany by moją opinie przypieczętować. Spróbuje na tym co Pan poleca. Dziękuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Hmm w takim razie pozostaje mi szukać i próbować odsłuchu. Nie wiem czemu ale zawsze mi sie wydawało ze te stare modele np Pioneer referencyny jeszcze mogą łądnie grać choćby ze względu na wage i wielkość tranformatorów. No ale nie jestem na tyle osłuchany by moją opinie przypieczętować. Spróbuje na tym co Pan poleca. Dziękuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Co jest nie tak z 520-stką ? Już w kilku wątkach spotkałem się z nienajlepszą opinią o niej.

Pytam dlatego, bo powoli przymierzam się do Denona 720 (ale również przez myśl przeszedł mi właśnie Denon 520 ze względu na cenę)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wygląd to nie jest dla mnie wyznacznik. Mam CD z tej serii, więc dlatego o tym myślałem. Jestem otwarty na inne propozycje (i bardzo ciekawy ich) - co by Pan polecał ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod temat zeby nie zasmiecac

 

 

Wlasnie wczoraj poszla mi koncowka w CA a500 niedziala lewy kanal, wiec nosze sie z zamiarem kupna czegos drugiego poki tego nie naprawie, i na mysli mi przychodzi

1. Rotel ra04 - cena 100 funtow

2.Audiolab 8000a - cena 180 funciakow

 

Slucham generalnie muzyki klubowej CA a500 wystarczal do Monitor audio kolumn i teraz dylemat ktory wziasc, mozecie pomoc

Wiem ze audiolab jest lepszym wzmacniczem ale czy Rotel nie wystarczy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
On 2/27/2013 at 12:16 PM, rafiki15444 said:

Witam. Ostatnio pytalem o pomoc w  Nox Vidmate VLC wyborze kina a teraz potrzebuje pomocy w dobraniu dobrego wzmacniacza stereo. Może wyda sie śmieszne ale boje sie ze w przedziale do 1000zł nie zagra nic lepiej jak nasz Radmor 5102 QQ którego teraz używam. Prosze o pomoc. Dziękuje z góry za podpowiedzi.

Jestem otwarty na inne propozycje (i bardzo ciekawy ich) - co by Pan polecał ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się