damian

Słuchawki dokanałowe do 300zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Potrzebuję słuchawek dokanałowych do muzyki elektronicznej także muszą mieć urywający głowę bas!!!

Lubię też posłuchać popu, rocka czasem metalu.

Chciałbym aby średnie oraz wysokie tony nie były przytłumione tylko grały swoją pełnią - Były całkowicie słyszalne a nie przytłumiane basem.

Odtwarzacz: iPhone 5

Pliki: *.mp3 ewentualnie *.aac 320kbps

Chciałbym aby bardzo dobrze izolowały od otoczenia.

Kiedyś miałem pewne Sennheiser'y ale niestety uległy zniszczeniu a ostatnio kupiłem słuchawki Beyerdynamic DTX101iE ale to kompletny nie wypał, nadają się do muzyki disco-polo.

Mówię poważnie ktoś może się z tego śmiać i uważać, że żartuję ale naprawdę tak jest. Słuchałem na nich wszystkich rodzajów muzyki i disco-polo przebijało nawet reggae.

Proszę o szybką i fachową pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Potrzebuję słuchawek dokanałowych do muzyki elektronicznej także muszą mieć urywający głowę bas!!!

Lubię też posłuchać popu, rocka czasem metalu.

Chciałbym aby średnie oraz wysokie tony nie były przytłumione tylko grały swoją pełnią - Były całkowicie słyszalne a nie przytłumiane basem.

Odtwarzacz: iPhone 5

Pliki: *.mp3 ewentualnie *.aac 320kbps

Chciałbym aby bardzo dobrze izolowały od otoczenia.

Kiedyś miałem pewne Sennheiser'y ale niestety uległy zniszczeniu a ostatnio kupiłem słuchawki Beyerdynamic DTX101iE ale to kompletny nie wypał, nadają się do muzyki disco-polo.

Mówię poważnie ktoś może się z tego śmiać i uważać, że żartuję ale naprawdę tak jest. Słuchałem na nich wszystkich rodzajów muzyki i disco-polo przebijało nawet reggae.

Proszę o szybką i fachową pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się