Chitos

Słuchawki przenośne nauszne do sansa clip plus.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Poszukuję słuchawek nausznych, przenośnych do użytku z odtwarzaczem sansa clip plus. Do tej pory używałem Kossów Porta Pro i KSC 75 oraz AKG K404. Interesowało by mnie brzmienie zbliżone raczej do Kossów niż AKG.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam brzmienia raczej naturalnego, szczegółowego i dynamicznego. Z racji tego, że na codzien używam Grado zastanawiam się raczej nad słuchawkami zamkniętymi. Ciekawe wydają się CAL! i Superlux HD661.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wygodne i solidnie wykonane - oczywiście jest to kwestia subiektywna. Co do gabarytów, jak słuchawki przenośne, nie jest to pełna muszla przykrywająca całe ucho.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A co sadzicie na temat wspomnianych CAL! i sl hd661? Słuchawki co prawda trochę większe niż "typowe" portable ale były by dla mnie wygodniejsze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

CAL! i Superluxy jak najbardziej, tylko problem będzie z napędzeniem, CAL! potrzebują porządnego źródła i wzmocnienia, żeby pokazały na co je stać, tak samo kwestia transportu, przenośne słuchawki można złożyć i trudniej je uszkodzić w przypadku noszenia w plecaku czy torbie, w CAL! stosunkowo łatwo połamać zawiasy muszli.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

co do Superlux - niesamowity rozrzut jakościowy słuchawek - zdarza się, że każda sztuka gra inaczej, nierówno grające kanały też się trafiają, w końcu tragicznej jakości materiały - szczególnie pady nauszne.

 

co kto lubi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowały mnie jeszcze ath sj55, co możecie o nich powiedzieć odnośnie preferencji o których pisałem w 2 poście?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A mogli byście polecić coś z doków w odniesieniu do moich preferencji? Ponoć ?M E10 grają bardzo szczegółowo?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Do clipa plus. Od tygodnia słucham Shure se215 pożyczonych od Ojca, generalnie podoba a mi sie tylko mam mały problem, podczas chodzenia słychać w nich irytujący pogłos od kroków, próbowałem różnych rozmiarów pianek i nie pomogło. Czytałem że pomaga wysunięcie trochę słuchawek z uszu, pogłos robi się cichszy ale nadal jest wyraźnie słyszany. Da się coś z tym zrobić czy to normalne zjawisko przy dokanalowkach(wcześniej dokow nie używałem wiec nie mam porównania) i trzeba z tym żyć?

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się