divine

Słuchawki do 200zł max

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam problem z wyborem słuchawek. Interesują mnie słuchawki do grania oraz słuchania muzyki.

Muzyki można powiedzieć tj. pop, rap, house, trance.

Jeśli chodzi o granie to raczej interesuję mnie wasze zdanie, pewnie jakość dźwięku, wykonanie, no i dobra orientacja w przestrzeni.

Czytałem ten artykuł http://www.techfanatyk.net/polecane-sluchawki-nauszne-do-gier/  -ale z tego, co pisał Pan Stanisław to te superluxy są badziewne i się mogą łatwo rozwalić, a koss-ur 40 ??

Creative raczej mnie nie interesuję. Miałem creative fatal1ty hs 1000, ale to była strata pieniędzy.

Oczywiście odpadają takie badziewia, jak razer, roccaat, steelseries - sami wiecie, że to nie warte nic słuchawki +50% albo więcej za logo.

Mikrofon szczerze w zależności, czy doczepiany, czy nie raczej tani mnie interesuję, bo to tylko do grania.

Słuchawki otwarte, półotwarte, czy zamknięte nie mam pojęcia, co bym wolał.

Douszne mi raczej nie wpadają w oko.

Cena max 200zł - wiem, że to trochę mało, ale tylko na takie mnie stać :)

 

Pozdrawiam i dzìękuję za pomoc :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A nie przeszkadzają te gąbki słuchawek ? ,bo trochę nieciekawie wyglądają i nie wiem jak to by wyglądało po długich godzinach gry.

 

A co z mikrofonem?

Trzeba dokupić? Jaki?

Najlepiej chyba z zewnętrznym mikrofon do słuchawek?

Jak tak to jaki?

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jak brzmi opinia odnośnie tych audiotechnic'ów do K77 ?

Dodam, że posiadam kartę dźwiękową creative X-FI progamer

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się, bo spodobał mi się wygląd ATH-TAD300 i tym bym się pewnie kierował przy wyborze z K77. Szukam słuchawek do słuchania muzyki z laptopa, odtwarzacza mp3 i telefonu. Czasem telewizor. Gatunki muzyki różne. Czy to nie będzie zakup "na wyrost"? Może do tych źródeł sprawdzą się tańsze modele tych firm?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A czy moc wyjściowa telefonu lub mp3'ki nie jest za słaba dla ATH-TAD300? Bo raczej na te się zdecyduję.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Te słuchawki mają dosyć niską skuteczność, więc jeśli lubisz słuchać głośno/bardzo głośno to potrzebny będzie wzmacniacz, ale do "normalnego" słuchania mp3 lub telefon wystarczy. Z drugiej strony wzmacniacz by się przydał żeby wyciągnąć ze słuchawek to co najlepsze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Mało precyzyjnie się wyraziłem, moja wina. Potrzebuję słuchawek wyłącznie do domu - muzyka z laptopa, ew. czasami hotel - mp3/telefon. Dlatego zwróciłem uwagę na konstrukcję otwartą, podobno wygodniejszą dla ucha.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się