Sign in to follow this  
canonierka

Uchwyt ścienny do Monitor Audio BX1

Recommended Posts

witajcie,

Szukam sprawdzonego uchwytu ściennego pod głośniki jak w temacie. Głośnik posiada fabryczny otwór pod śrubę do montażu (oryginalne uchwyty MA)

Chciałbym aby były to małe nie rzucające się w oczy uchwyty. Głośniki zamontowane będą jako tylne satelity (nie wiem jeszcze czy na wysokości głowy, czy troszkę wyżej i skierowane w dół)

Czy oprócz oryginalnych uchwytów ktoś z Was korzystał z:

http://sklep.rms.pl/index.php?p915,uniwersalny-uchwyt-glosnikowy-b-tech-bt-33-bt33-1-szt

Ewentualnie, czy http://sklep.rms.pl/index.php?p11550,definitive-technology-promount-90-uchwyty-scienne-do-kolumn-2szt pasować będą (rozmiar śruby mocującej).

Oryginały są w cenie 150 zł, ale odstrasza mnie troszkę przykrótka śruba (nie iem czy da się je odpowiednio skierować do środka pokoju) i dość duży "placek - maskownica" ścienna...

Te uchwyty są dostępne na zamówienie w cenie 169,00 zł para

To wiem, jak już napisałem w pierwszym poście - mogę je dostać za 150 zł...

Ale przeraża mnie troszkę wielość powierzchni montażowej i trochę przykrótka śruba, w wersji "naściennej".

Dlatego pytałem o inne rozwiązania (załączone linki w pierwszym poście)

Wszystko w kwestii sprawdzenia, niestety aktualnie nie posiadamy na stanie tych kolumn by to dopasować fizycznie. Oczywiście zawsze możesz zamówić uchwyty i je zwrócić w ciągu 10 dni (przy zakupie na paragon) :)

Wszystko w kwestii sprawdzenia, niestety aktualnie nie posiadamy na stanie tych kolumn by to dopasować fizycznie. Oczywiście zawsze możesz zamówić uchwyty i je zwrócić w ciągu 10 dni (przy zakupie na paragon) :)

Dzięki:) A czy posiadacie w sprzedaży Omnimounta? Bo Definitive Tech widzę ;)