Chitos

Słuchawki AKG k404 i dwa odtwarzacze iRiver T60 i E30.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam na sprzedaż słuchawki AKG K404. Słuchawki używane w stanie technicznym i wizualnym idealnym, w pełni sprawne bez śladów użytkowania. Cena: 50zł + przesyłka.

 

Dwa odtwarzacze:

 

iRiver T60 (2gb) - używany, sprawny technicznie ekran porysowany ale nie przeszkadza to w żaden sposób w obsłudze odtwarzacza i jest praktycznie nie widoczne kiedy ekran jest podświetlony. Cena: 80zł do negocjacji.

 

iRiver E30 (8gb) - używany, odtwarzacz miał uszkodzone gniazdo słuchawek, zostało naprawione i odtwarzacz gra czysto i bez problemów. Odtwarzacz ma drobne wgniecenie na plastiku na panelu przednim widoczne pod światło i wyczuwalne w dotyku ale nie wpływa to w żaden sposób na działanie przycisków. Widoczne są także ślady po otwarciu obudowy w celu naprawy gniazda słuchawek ale nie rzucają się w oczy.  Cena: 100zł do negocjacji.

 

Sprzęt sprzedaję bez opakowania i kabli usb w przypadku odtwarzaczy. Sprzęt nie jest już na gwarancji.

 

Wysyłka(nie wysyłam za pobraniem) lub odbiór osobisty w Poznaniu.

 

W razie pytań kontakt przez pw lub maila mogę też podesłać zdjęcia na życzenie.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nadal aktualne, do oferty dołącza jeszcze DAC/AMP Hidiman HM-101, kupiony nie cały rok temu w stanie technicznym i wizualnym idealnym, z kabelkiem usb oraz wszystkimi papierami(dowód zakupu, gwarancja). 150zł z wysyłką.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się