tatko chrzestny

Seriale.

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo produkcji niestety nie trafia do naszego kraju, a muszę przyznać, iż ostatnio stałem się fanem seriali różnej maści. Począwszy od "Gra o tron", "Breaking Bad", "The Big Bang Theory", mój kultowy "Californication", kończąc na "Sons of Anarchy". Wybaczcie za angielskie nazwy, ale nawet nie wiem czy polskie istnieją, a jeśli tak to zapewne jak zwykle są idiotyczne.

 

Lecz do czego zmierzam. Powyższe tytuły poznałem tylko i wyłącznie dzięki uprzejmości znajomych. Może forumowicze podzielą się tytułami, które sami lubią i oglądają? Z góry dziękuję za udane tytuły!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witam  ja osobiście nie przepadam za serialami jeżeli coś obejrzę to jakiś krótki kilkuodcinkowy najlepiej np. zmiennicy , alternatywy 4 etc. Chociaz ostatnio wciagnęły mnie dwa seriale  pierwszy to ,,Grimm" oraz ,,Walking death". Pierwszy dlatego że urzekł mnie swoim nieco ,,baśniowym" klimatem , podobają mi się te wszystkie Wesseny i ich moce:) , a drugi bo jest dobrze zrealizowany i ogólnie lubie zombiaki:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelina

Najlepszy serial dla mnie to "Spartakus" na HBO. Obecnie oglądam "Rzym". Ach i jeszcze "The following" też super, ten oglądałam na canal+

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Following przypadkiem zobaczyłem 20min pilota w TV ostatnio, zdecydowanie do zobaczenia! Od siebie mogę dodatkowo polecić genialny "Peaky Blinders" oraz "Sherlock". Wybitne pozycje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość nontimeAd6

z fajnych seriali tez polecam Siuts'a i nei moge doczekac sie kolejnej serii ktora lada moment wyjdzie;) Oraz Breaking Bad;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość druch

Uwielbiam serial True Detective, w żadnym innym serialu nie znalazłem tyle klimatu co w tym. Swietnym pomysłem było umieszczenie akcji na bagnach a nie w kolejnym dużym mieście. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość lugiza

A ja od siebie polecę "Supernatural". Pierwsze 5 sezonów to materiał obowiązkowy dla każdego serialożercy :D. Oprócz wspomnianych już "The Walkind Dead", "Gry o Tron" czy "Big Bang Theory" można się jeszcze pochylić nad "Zoo". Wygląda na ciekawy produkt.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość metadon

Ostatnio bardzo popularne stały się zombiaki. Prawdziwy wysyp seriali o ich tematyce. Fear The Walking Dead zapowiada się ciekawie, ale jestem sceptyczny, bo to Walking Dead, a ta główna seria jest okropnie nudna. Druga z ciekawszych pozycji to Z Nation. Pierwszy sezon miażdży humorem, akcją i estetyką :D. Niestety drugi sezon ja na razie znacznie obniżył loty. Ciekawie wyglądają również pozycje Netflixa. Narcos zapowiada się na arcydzieło, ciekawy jest też Hemlock Grove, choć rozkręca się dopiero od drugiego sezonu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość nefoso

Ja z kolei polecam komedię o nazwie Brooklyn 9-9. Serial opowiada o perypetiach funkcjonariuszy z pewnego posterunku w Nowym Jorku. Pełno zabawnych gagów, postacie nie irytują, wszystko zdaje się być niemal perfekcyjnie wyważone. Odcinki nie są długie, więc nie odczuwa się znużenia materiałem. Myślę, że warto sobie sprawdzić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się