blizniak_79

Zestaw mini stereo do 3000 pln

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Zastanawiam się nad zmianą zestawu audio.Obecnie posiadam mini wieżyczkę Sonego, która jest umiejscowiona na półce.Co byście polecali?Są ograniczenia co do gabarytów oczywiscie takiego zestawu.Nie mogę tam upchać pełnoprawnego amplitunera i wzmacniacza więc szukam czegoś niedużego, co ładnie zagra.Pokój nie jest duży.Szukam czegoś w stylu melody media marantza +kolumienki pokroju monitor audio bx1 i z dobrym wyjściem słuchawkowym.Jeżeli znacie jakieś wersje ,,slim" cd+amplituner to też chętnie sie nad czymś takim zastanowię.Urządzenia mogą być nowe i używane.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o miejsce na którym by stał sprzęt to wymiary są następujące,uwzględniłem już zapas kilku centymetrów na tył i górę gł:31cm,szer:75cm,wys:30cm.Co do amplitunera i oddzielnego cdka to miałem na myśli cambridge audio sonata chociażby, małe więc powinno się zmieścić.Także cos tam powinno sie myślę znaleźć za te pieniądze.A jak miałby się ten Marantz co pisałem wcześniej do konstrukcji Denona i Onkyo lub Yamahy (Pianocraft)?Dodam że repertuar muzyczny dominuje u mnie rockowy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że lepszy byłby wzmacniacz + odtwarzacz cd, jeśli słuchasz z płyt. Jeśli chcesz koniecznie mieć radio, warto skorzystać z radia internetowego i przesłać sygnał po analogu z tableta, laptopa lub komputera stacjonarnego do wzmacniacza stereo.

 

Po prostu będzie lepsza jakość dźwięku.

 

Sonatę oceniam bardzo wysoko, i poleciłbym Tobie system na tym plus do tego monitory Indiana Line Tesi 260

http://sklep.rms.pl/index.php?p10844,indiana-line-tesi-260-c-tesi260c-kolumny-stereo-surround-wisnia-2szt

http://sklep.rms.pl/index.php?p10845,indiana-line-tesi-260-n-tesi260n-kolumny-stereo-surround-czarne-2szt

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

No to już jest jakiś trop.Ostatnio jeszcze poczytałem troszkę o denonie m39 i ciekaw jestem Waszej opini na temat tego sprzętu i ewentualnie jaka byłaby alternatywa jeśli chodzi o głośniki do tego systemu w stosunku do oryginalnych denona,czy wogóle taki sprzęcik podoła napędzić głośniki takie jak dali zensor1,monitor audio bx1, czy q acoustics 2020i?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się