snuffmajster

Słuchawki nauszne do 200 zł - "wszechstronne"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :P

 

Mam dylemat... Niedługo urodzinki i sprawiłbym sobie jakieś fajne nauszniki. Mam na to 200 zł (opcjonalnie dorzucę trochę).

 

Czego słucham? Teoretycznie wszystkiego. Rock, metal, pop, disco z pola (no a jak :D ), czasem hip hop (wsłu****e się w tekst a nie bit - Mioush, Bisz, Eldo).

 

Czego wymagam od słuchawek? Dobrego basu (mózg nie musi uciekać do dupy), conajmniej poprawnej szczegółowości i sceny, czystego wokalu.

 

Na czym będę słuchał: laptop z integrą (Philipsy z sygnaturki grają na niej bdb na płasko) i Samsung Galaxy Ace 2.

 

 

Zastanawiałem się nad Maxell Retro DJ (i zmodować ale 3 raz do tej samej rzeki się nie wchodzi), CAL! (smartfon i lapek mogą ich nie uciągnąć), AKG K518 (słuchałem - fajne ale łeb mi miażdżyły), Shure SRH240A (ciut za mało basu i bałem się, że je połamie w plecaku - tego problemu z Retro nie było). Kusiły mnie też te WESC coś tam (a'la Betsy). Podobno fajnie grają ale nie wiem czy warto i czy nie trafię na fejki, dlatego proszę was o radę.

 

W słuchawkach będę wychodził na dwór więc nie muszą być one koniecznie małe (nawet w SL681 latałem po Bydgoszczy) ale niech będą zamknięte.

 

Czekam na propozycje :) Tak jak mówiłem - do 200 zł, jeśli warto to ciut więcej (ale jak wyjdzie mniej to moja wątroba się ucieszy z czystej :D ).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Snuffmajster z mp3store się kłania ;) Akurat przy takiej kwocie zamiast SJ33 poleciłbym bardziej SJ55 :) Mam trochę pojęcie o audio ale kurcze komuś doradzić umiem a sam sobie coś wybrać to za chiny...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się do tematu. Słuchawki mają być do muzyki i filmów. Max 350zł, w tej chwili przymierza się do SENNHEISER HD 205 lub SENNHEISER HD 215 lub SENNHEISER HD 219. Ktoś pomoże ??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość adam924

Na takie pytania ciężko udzielić odpowiedzi przez forum. Najlepiej iść do sklepu RTV sprawdzić na własnych uszach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się