Gryga2

Pomoc w dokananiu wyboru sprzetu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.To moj 1 post wiec prosze o wyrozumialosc.

Szukam kina domowego w cenie do 3000ZL. Pokoj o powierzchni 24m2.Sprzet bede wykozystywal 60% stereo 40%filmy

Posiadam TV Panasonic G30e.Na pewno nie slucham rocka metalu itp podobnej muzyki raczej elektroniczna Dence House oraz pop.Milo by bylo jesli dalo by sie dobrac taki zestaw aby dal rade rowniez w filmach

Z gory dziekuje

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że łatwo znaleźć zestaw, który da radę w filmach - gorzej taki, który da radę w muzyce.

 

Twój budżet nie jest duży jak na markowy sprzęt, stąd jeśli nie jest dla Ciebie priorytetem dźwięk przestrzenny, to lepiej byłoby zainwestować w klasyczny system stereo - taki świetnie poradzi sobie z muzyką i dobrze wypadnie w kinie domowym.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A mozesz cos polecic co by dalo rade w filmach i czy konfiguracja sprzetowa zmienia sie jesli pokoj ma 15m2?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zapominialem wspomniec ze aktualnie posiadam wzmacniacz Pionner A339 + kolumny Magnat Motion 1000 uzywam ich do stereo i jakosc dzwieku jest jaka jest jak dla mnie OK. Pewnie dlatego ze nie mam porownania z innym sprzetem i teraz pytanie czy da sie zlozyc taki zestaw amplituner z glosnikami 5.0 ktory zagra lepiej w stereo niz moj obecny zestaw i  da rade w filmach.? Dokladnie oto chodzilo mi w 1 poscie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Da się lecz będzie to kosztowne - ze względu na ilość końcówek mocy i wyposażenie, amplituner kina domowego musi być ok. 3-krotnie droższy niż odpowiadający mu brzmieniowo wzmacniacz stereofoniczny. Chcąc zbliżyć się do brzmienia Twojego wzmacniacza, posłuchałbym np. H/K AVR460.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się