HondaAccord

Jaki BR do Yamaha RX-V675?

Rekomendowane odpowiedzi

Doszedł w jednym kawałku ;)

Niestety kabel Melodika jeszcze nie doszedł :-\ i gra to na załączonym do odtwarzacza kabelku.

Gra ładnie :) Słychać różnicę w porównaniu z Blue Rayem. Zdaję sobie sprawę że jeszcze ładniej by grał ze wzmacniaczem stereo...Może w następnym roku...Na razie starczy ;)

I ta prostota wyglądu...podoba mi się.

Dziękuję za pomoc w dokonaniu wyboru.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Kabel Melodika doszedł ale mam problem gdyż po podłączeniu odtwarza tylko dźwięk analogowo.Czy tak mam być? Czy przy zastosowaniu kabla optycznego dźwięk będzie na wszystkie głośniki?

ps. Z blue raya gra lepiej tą samą płytę niż z odtwarzaca CD >:( >:( >:(HELP

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Użyłem jednego z kabli Melodika i podłączyłem odtwarzacz cd ze wzmacniaczem koaksjalnie.Dzwiek jest taki sam jak z Blue Ray, bez żadnych rewelacji.Juz sam nie wiem. Coś w ustawieniach pogrzebać? Jakieś sugestie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ze sklepu Rms kabel Melodika 2xRca - 2xRca, ten który mi poleciliście.Podłączony jest do wzmacniacza do Audio1(kable b.ciężko wchodzą) a do odtwarzacza cd Front L Front R (takie chyba są oznaczenia, nie jestem pewien gdyż nie jestem teraz w domu).

Jak wchodzę w ustawienia wzmacniacza na input audio to mam 2.0 analog. Dźwięk jest słyszalny w sorrundach ale b.słabo.

A jak podłączyłem czarny kabel Melodika do Coaxial Av3 we wzmacniaczu i coaxial w odtwarzaczu cd i jak wchodzę w input audio we wzmacniaczu to tez mam 2.0 ale już nie analog tylko wyskakują jakieś herce i dźwięk jest o wiele lepszy ???

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ze sklepu Rms kabel Melodika 2xRca - 2xRca, ten który mi poleciliście.Podłączony jest do wzmacniacza do Audio1(kable b.ciężko wchodzą) a do odtwarzacza cd Front L Front R (takie chyba są oznaczenia, nie jestem pewien gdyż nie jestem teraz w domu).

Jak wchodzę w ustawienia wzmacniacza na input audio to mam 2.0 analog. Dźwięk jest słyszalny w sorrundach ale b.słabo.

A jak podłączyłem czarny kabel Melodika do Coaxial Av3 we wzmacniaczu i coaxial w odtwarzaczu cd i jak wchodzę w input audio we wzmacniaczu to tez mam 2.0 ale już nie analog tylko wyskakują jakieś herce i dźwięk jest o wiele lepszy ???

 

Upewnij się będąc w domu co do nazwy gniazd. Jest to bardzo ważna kwestia. Jeżeli podłączyłeś dobrze gniazda to trzeba będzie odpowiednio skalibrować elektronikę,a tego przez forum już nie pomożemy zrobić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Więc podłączone zostało tak:

Wzmacniacz: Audio 1 (czerwony kabel do czerwonego wejścia) (czarny kabel do białego wejścia).

Odtwarzacz CD: Line Out R(czerwony kabel do czerwonego wejścia) L(czarny kabel do białego wejścia).

Wg instrukcji wzmacniacza.

Format sygnału 2.0 Analog - gra cicho. Już lepiej gra na BlueRayu przez HDMI.

A gdzie i kto kalibruje elektronikę?

Kurde trochę jestem zawiedziony.Tyle kasy i jeszcze kalibracja elektroniki :(

Czy kabel koaksjalny (właściwy koaksjalny a nie tak jak ja podłączyłem tj. czarny Melodiki) może coś zmienić?

A może spróbować optyczny?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się