luisso

Przewód do wyjscia audio z TV do głośników miniwieży

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jak w temacie, mam TV LG LED( jakiś model na rok 2013) i miniwieżę Sharp XL-E171DVHT. TV ma wejścia HDMI, optical digital audio out,PC- Audio in i H/P out.

Wieża ma miniJack oznaczony jako 'Audio in'. Reszta to komponenty albo 'Digital out' albo 'Line in'. Mam kabel  minijack - chinche, ale poprzez powyżej opisane wejścia w TV i wieży dźwięk się nie przekazuje -żadna kombinacja nie pomaga.  Proszę o polecenie produktu, który mam kupić, żeby przekazać dźwięk z TV na głośniki od wieży.

 

Dziękuję.

 

Lukasz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A wybrałeś odpowiednie wejście w wieży, aux czy jakoś tak? Poszukaj też w ustawieniach telewizora czy jest niezależnie regulowana głośność wyjścia słuchawkowego, może trzeba je uaktywnić albo zwiększyć głośność.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wejscie wybralem takie jak pisałeś: Line ini w takim trybie uruchomiłem tez wieżę. Probowalem tez wszystkie inne ( poza video), ale głosu nie ma. W TV po wetknieciu jacka w ustawieniach od razu przestawia się na tryb 'słuchawki'. Podgłaszałem też wczoraj ale nic. Czy mozliwe, ze to jednak nie jest dobry kabel a prawidłowy to jack - jack? Wieza ma z przodu Audio in jako jack...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wszystko OK -  nie wiedziałem, że trzeba podgłosić wieżę i TV na połowę regulacji, żeby było słychać cokolwiek :-) Dzięki za pomoc i fachową usługę! Zapamiętam wasz adres na przyszłość.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się