martu

Dylemat w wyborze sprzętu do 4 tyś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

na początku zaznaczę, że do tej pory nie interesowałem się sprzętem audio do domu, ale nadeszła taka chwila że chciałbym kupić kino domowe do pokoju 21 m2 jest to salon gdzie odbywa się codzienne życie. Od wczoraj przeglądam internet i tysiące ofert, i mam jeszcze większy dylemat,  najbliżej mi do amplitunera Yamahy ( dużo innowacyjnych rozwiązań ) oraz H/K podoba mi sie ich design ( ale tylko tym się sugerowałem bo nie porównywałem danych technicznych :), ale innych zupełnie nie skreślam takie pierwsze wrażenie. Jeśli chodzi o kolumny to wiem że w wielu postach polecane są kolumny Indiana ale mój kolega ma wharfedale 10.5 i  bardzo sobie chwali. Proszę o poradę mam nadzieję że ten post pomoże także wielu takim jak ja, którzy nie chcą zdawać się na opinie pracowników ( często nie mających pojęcia o sprzęcie ) pewnej sieciówki z elektroniką. Proszę o poradę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

martu w tej cenie generalnie jest sporo produktów na rynku. Nie bez powodu w wilu miejscach jest polecana Indiana, ponieważ w swoim segmencie cenowym zdominowała inne produkty pod względem jakości dźwięku, wykonania i relacji cena/jakość. Powinieneś zdecydowanie posłuchać i zobaczyć IL na żywo.

 

Zwiększ budżet o tysiąc i polecam komplet Harman Kardon + IL Nota 555.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki za info a co powiesz o połączeniu Denona AVR-X1000 z tymi Indianami? czy będzie duża różnica w dźwięku, co do głośników trochę mnie martwi że te Indiany są nie za duże

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być z Tobą szczery, to jeżeli rozważałbym Denona to raczej AVR-2113. Aczkolwiek ma małe problemy z grzaniem się. Musi mieć trochę miejsca by cyrkulacja powietrza przebiegała swobodnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się