waldekb

Jamo s 626

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z kolumnami Jamo S 626 lub S 606. Chcę je używać z Denon AVR 1312. Znalazłem w sieci tylko 1 ale za to negatywną opinię o 626, że słabe wysokie tony a niskie dudnią. Sprzedawca mi napisał, że 626 mają "wysokie niskie tony" i trochę tego nie rozumiem :-))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

waldekb w takim przypadku najlepiej umówić się na odsłuch danych kolumn, Jamo w swoim przedziale cenowym prezentują się bardzo dobrze. Nie należy od tak prostej konstrukcji wymagać hajendowego brzmienia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

W innym miejscu na tym forum znalazłem podpowiedź, że do mojego Denona najlepiej pasują: Taga azuere F60 lub Nota 550. Szczególnie ta ostatnia jest bardzo chwalona. Cena to 100 zł więcej za sztukę od tych Jamo. Czy faktycznie to będzie aż tak istotna różnica jak wynika z opinii? Przedział cenowy zbliżony. Czy te różnice są naprawdę uchwytne dla zwykłych odbiorców. Jak słucham sprzedawców to mam wrażenie że i tak najwazniejsze są kable itd...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Każdy element toru jest ważny, nie tylko pojedyncze elementy. Faktycznie jeśli masz możliwość dołożenia do Nota 550 byłby to bardzo słuszny zabieg. W dodatku, w uzupełnieniu z elektroniką Onkyo, tworzą niesamowity duet.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się