swietlik

nie mogę włączyć amplitunera rx-v375

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. kupiłem amlpituner  rx-v375 ,podlączyłem, uruchomiłem i grałem na radio z 3 godziny. Wylączyłem  i następnego dnia po załączeniu na wyświetlaczu pojawiło się dekoder off i amplituner się wyłączał. zgodnie z instrukcją przywróciłem do ustawień fabrycznych. Na radio nie można było przesuwać częstotliwości i nie grało. Zgodnie z instrukcją przytrzymałem przycisk włączenia na 10 sekund. teraz po włączeniu do sieci nie można załączyć w ogóle.    Czy ktoś wie w czym problem. Czy muszę odesłać do serwisu ,czy dam rady jakoś to sam zresetować

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

W takiej sytuacji, pierwsza podstawowa rzecz jaką powinno się zrobić, to kontakt telefoniczny z serwisem. Nikt Ci rzetelniej nie odpowie "w internecie" niż sam serwis.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ok. odesłałem do serwisu i okazało się ze był jakiś większy problem.  Teraz próbuje podłączyć a jestem  laikiem i robie to z instrukcją. Podłączyłem amplituner do tv Samsunng eu 40f6650ss. Podłączyłem amplituner  hdmi qut a tv hdmi arc. Wszystko działa przy przełączaniu, włączając tv uruchamia się amplituner. Wszytskie funkcje amplitunera mam wyświetlane na tv .W ustawieniach dźwięku tv mam ustawione na odbiornik. Ale dźwięk nie dociera do amplitunera z tv. Czy będzie działać na hdmi czy muszę na innym kablu to połączyć. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Sprawdź w ustawieniach amplitunera czy w

HDMI->confuguration

HDMI control jest na enables.

Wtedy w opcjach będziesz mógł zmienić ARC na ON.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Mam control na ON

TV audio na AV4

SYNC  na ON

ARC na ON  no i niestety oprócz dźwięku wszystko działa.  (dokładnie to samo jest w instrukcji)

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się