marcinq82

Przebudowa/modernizacja aktualnego zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Aktualnie posiadam Onkyo TX SR-308 + Jamo S426 + HSC3 Doradzcie od czego zacząć modernizacje ,  co wymienić lub dokupić w pierwszej kolejności. Głównie kino to służy mi do filmów. Ale lubie też posłuchać muzyki (koncerty, klipy, radio .)

 

Dzięki za propozycje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

 

Hej , dzięki za odzew , byłem przekonany że lepiej  na początku wymienić głośniki ( fronty ) na coś lepszego , dla czego lepszym wyborem będzie amplituner  ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

dlatego, że Onkyo 308 to bardzo podstawowy amplituner i nie wykorzystuje potencjału głosników S426. Poza tym, jak zdecydujesz sie na elektronikę, potem łatwiej będzie dobrać Ci sensowne kolumny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

dlatego, że Onkyo 308 to bardzo podstawowy amplituner i nie wykorzystuje potencjału głosników S426. Poza tym, jak zdecydujesz sie na elektronikę, potem łatwiej będzie dobrać Ci sensowne kolumny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witam , jako że temat mi wcześniej umarł , z powodu innych wydatków , a aktualnie proponowane sprzęty są juz w sklepie nie dostępne ,  czy może pan coś innego zaproponować wraz z subwoferem i ew. jakiś glośnik centralny  do mieszkanie w bolku , zakup najprawdopodobniej będzie na raty , głównie do kina domowego , chociaż czasmi muzyka tez poleci.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witam , jako że temat mi wcześniej umarł , z powodu innych wydatków , a aktualnie proponowane sprzęty są juz w sklepie nie dostępne ,  czy może pan coś innego zaproponować wraz z subwoferem i ew. jakiś glośnik centralny  do mieszkanie w bolku , zakup najprawdopodobniej będzie na raty , głównie do kina domowego , chociaż czasmi muzyka tez poleci.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jaki budżet?

 

Budżet , wiadomo chciałbym wydać jak najmniej , ale żeby to miało jakis sens , apli to mysle tak do 2 tys. zł , cos co mi pozwoli poczuć róznice w stosunku do aktualnie posiadanego zestawu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jaki budżet?

 

Budżet , wiadomo chciałbym wydać jak najmniej , ale żeby to miało jakis sens , apli to mysle tak do 2 tys. zł , cos co mi pozwoli poczuć róznice w stosunku do aktualnie posiadanego zestawu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się