krzyslikejazz

Co po philips sbc hp890 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po blisko dziesięciu latach użytkowania tych słuchawek, materiał się zmęczył i już nie da się ich użytkować.

Przesłuchałem już sporo modeli, ale właściwie nic mi się nie podoba. Czy ktoś z Was orientuje się jakie słuchawki nauszne grają podobnie do tych philipsów?

Do tej pory spodobały mi się akg k545, ale brakuje im basu, dobrze też brzmią philipsy a5 pro,ale cena to lekka przesada, myślę że okolice 700zł, to mój przedział.

Na starych philipsach czułem jak w kawałku Primus - My Name Is Mud, ktoś szarpie za strunę blisko mojego ucha i w nowych słuchawkach liczę na taki efekt.

W kawałku Dead Can Dance - Amnesia wysokie tony były delikatne, dużo przestrzeni i powietrza w muzyce, bas punktowy, nie rozlazłe kluchy jak w wielu słuchawkach.

Słucham muzyki elektronicznej, rocka, filmowej, jazz.

Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po blisko dziesięciu latach użytkowania tych słuchawek, materiał się zmęczył i już nie da się ich użytkować.

Przesłuchałem już sporo modeli, ale właściwie nic mi się nie podoba. Czy ktoś z Was orientuje się jakie słuchawki nauszne grają podobnie do tych philipsów?

Do tej pory spodobały mi się akg k545, ale brakuje im basu, dobrze też brzmią philipsy a5 pro,ale cena to lekka przesada, myślę że okolice 700zł, to mój przedział.

Na starych philipsach czułem jak w kawałku Primus - My Name Is Mud, ktoś szarpie za strunę blisko mojego ucha i w nowych słuchawkach liczę na taki efekt.

W kawałku Dead Can Dance - Amnesia wysokie tony były delikatne, dużo przestrzeni i powietrza w muzyce, bas punktowy, nie rozlazłe kluchy jak w wielu słuchawkach.

Słucham muzyki elektronicznej, rocka, filmowej, jazz.

Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość molinka

dzięki za linki, również z nich chyba skorzystam jak nie znajdę nic lepszego ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witam, byłem i słuchałem...

Grado sr225, bo niestety nie mieli zaproponowanego modelu, ale sprzedawca mnie zapewniał, że brzmią właściwie identycznie, tylko różnią się muszlami.

Podobają mi się, zarówno muzycznie, jak i wizualnie, niestety maja wielką, jak dla mnie wadę... są okropnie wykonane.

Tandetny plastik i gąbka, która też wygląda tanio i nie jest miła w dotyku. Szkoda, bo bym je kupił, ale nie wydam tyle pieniędzy na tak wykonany sprzęt.

Miły Pan sprzedawca w Gdyni miał słuchawka beyerdynamic dt990, ale też model wyższy niż zaproponowany.

Niestety mój telefon nie poradził sobie z tymi słuchawkami i wydobywał się z nich bardzo cichy dźwięk. Wizualnie bardzo ładne i dobrze wykonane 990-tki, a jestem bardzo ciekawy jak grają 860-tki i jak będę miał możliwość ich przetestowania, to się odezwę.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się