kargul180

Sub do 400 zl

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o suba ktory da mi dobra glebie bassu . Aktywny podpiąć go do prądu i do kompa sygnał i nic wiecej nie chce z nim robić . Mam wzmacniacz robiony osobiscie (  2x 100 rms - koncowki mocy tranzystory bipolarne A-133 , uklad zabezpieczeń kolumn A-112 i przedwzmacniacz stereo z regulacja barwy i balansu oraz 2 duże Kondy ! ^^ ta plytke z papieru sam wykonałem ahaha ^^ nie moglem dostac zadnej , kolujmny JBL XL 1000 ale wymienilem w nich zwrotnice i głosniki lacznie 600 zl  graja naprawde bosko ale  wiecie jak to jest  basss to BASSSS :) Ma sie dużo chce się wiecej i tak w nieskończoność :) Potrzebuje Suba do 400 zl bede na nim puszczal wszytko jak leci muzyke filmy it d wiec bojetnie mi to doc zego bedzie mysle ze do muzyki lepszy by byl bo filmy jakos mi starszniemnie nie obchdoza z dzwiekiem :) musi byc poprostu Piertdol^%!cie :) wiem ze za 400 nie moge oczekiwac  eufori i orgazmow ale che meic poprostu bass najlepiej by byl jak najniższy . Kolumny moje  daja ostro bass ale jak dodam suba jescze jakeigos z niskim basem to juz wogole opadne na podloge :P ^^ Myslalem zeby podpiac zwykly sub pod wzmacniacz ale nie  suba ustawie na odpowiednia oc glosnac i wzmocnienie i tyle i glosnacia sterowac bede na kompie i tyle :) Naprfawde pomocy szukam juz miesiac i wszystkie wydaja sie tkaie samoe tylko moca  inne Pls hlp :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś szukałem suba ale do 400zł ciężko coś znaleźć. Zwłaszcza dobrego. Jeżeli Ci zależy tylko na Pierdyknieciu to np używany Magnat 301a, ma duży głośnik i schodzi nisko. Nic innego nie przychodzi mi do głowy :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się