Pawio

Słuchawki bezprzewodowe nauszne / wokółuszne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zakupiłem u państwa w sklepie kino domowe 5.1 z amplitunerem Harman AVR 161 (wgrane najnowsze firmware 2.20).

 

Potrzebuję pomocy w wyborze słuchawek bezprzewodowych nausznych / wokółusznych współpracującymi bez problemu z tym amplitunerem oraz dodatkowo z iPhone 5s i iPodem Air 2. Mogę przeznaczyć na to około 800 zł.

Zależy mi aby dźwięk miał dobry bass a za razem żeby wszystkie tony były odpowiednie.

Słuchawki będą wykorzystywane do wszystkiego tzn. do oglądania telewizji, słuchania muzyki oraz oglądania YouTube.

 

Dziękuję za sugestie i pomoc.

Pozdrawiam

Pawio

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jest problem u uzyskaniem takiego połączenia. Amplituner nie oferuje opcji nadawania przez Bluetooth a jedynie odbiór. Można doń przesyłać muzykę za pomocą smartfona lub tabletu. W kwestii słuchawek do Apple to w kwocie 800zł można zaopatrzyć się w bardzo dobre AKG Y50BT

http://sklep.rms.pl/akg-y50bt-y-50-bt-bezprzewodowe-sluchawki-nauszne-bluetooth

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dziękuję za odpowiedz.

A co dokupić do amplitunera aby była opcja nadawania przez Bluetooth ?

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem i dziękuje za wyjaśnienia.

 

Mam jeszcze jedno pytanie jakie dobrać słuchawki bezprzewodowe z takimi samymi wymaganiami co w pierwszym poście ale posiadające możliwość podłączenia przewodu, który posłuży do podlaczenia słuchawek bezprzewodowym do tego amplitunera.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się