welnianyfelek

Słuchawki bezpośrednio do TV. Czy to ma sens ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niestety pomimo szczerych chęci i  wszelkich starań nadal nie jestem biegły w temacie i mogę nieświadomie wypisywać bzdury za co z góry przepraszam. Przeczytałem wiele blogów, bywałem na różnych forach ale niestety jestem człowiekiem starej daty i pewnych rzeczy zwyczajnie nie rozumiem. Do rzeczy.

 

Od pewnego czasu posiadam Telewizor Panasonic TX-40CS620E. Jako, że sypiam z żoną a TV znajduję się w sypialni często nie możemy się dogadać. Ona chce cisze a ja lubię obejrzeć dobry film lub mecz. Mój TV ma wejście na słuchawki i właśnie wieczorami często z tego korzystam. Podpinam jakieś tanie słuchawki na długim kablu za 50 zł, zmieniam ustawienia w Menu i tak oglądam. Niestety jak nie trudno się domyślić jakość pozostawia wiele do życzenia. Co mógłbym zrobić żeby wyraźnie poprawić jakość dzwięku ? Czy można kupić FiiO E10K OLYMPUS 2 WZMACNIACZ SŁUCHAWKOWY + DAC (to w ogóle podejdzie pod TV?) i do tego jakieś niezłe słuchawki za 300-500 zł ? Czy może będę zmuszony zainwestować w amplituner + słuchawki ? Mój budżet to 700 zł z możliwością dołożenia 100zł. Co powinienem zrobić?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się