pioro

wzmacniacz do 6000 zl

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawialem sie nad zmianą kolumn( lektor8)ale zgodzicie sie pewnie ze lepiej bedzie zaiwestowac w elektronike(jak na razie onkyo tx8150)zeby poprawic brzmienie. Zrodlem nadal byloby smart tv i you tube ze wzgledu na duze zasoby klipow bo lubie wizje z fonią???? I czy integra z dac poprawi brzmienie? Czy ewentualnie preamp z wbudowanym dac np atoll i do tego koncowka? Chcialbym miec zapas mocy na ewentualna zmiane kolumn w przyszlosci(salon ok38 mkw) i rodzj muzyki klubowa,rnb dance. Wyjscie na sub chyba nie koniecznie bo mozliwe chyba jest podlączenie bez tego. Z tego co wiem wzmak zagra lepiej niz ampli stereo ale czy duzo lepiej. Nie wiem juz,nie wiem duzo na ten temat a im wiecej czytam tym mniej wiem dlatego pytam was. Pozdrawiam

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie zwiększając budzet moze warto zainwestowac w dobrego DACa np Audio gd czy Hegla zamiast preamp z dobrą koncówką,jak to by zagrało?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki,a mize cos uzywanego z gornej polki np hegel h300 lub h200, nowy denon pma2020ae lub anthem 225 , denon ma tylko 80w ale czytalem ze daje rade.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

..Niektorzy twierdzą ze z tego rodzaju zródłem nie ma sensu ładowac kasy w droższy sprzęt,inni twierdzą ze kazdy wzmacniacz st.zagra lepiej od ampli stereo. Ale co dokladnie bedzie lepsze? Jak to w końcu jest?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A nie bedzie prosciej gdybym pozyczyl od was RMS za kaucją takie cudo i sam sie przekonam.??? Mozliwa opcja?? Czy przekonam sie jak kupie????

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na Hetmańską 33B, wypożyczamy sprzęt za kaucją.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się