BartoszZ

Q acoustics qa 3020 - jaki wzmacniacz pod pc/tv/tel.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Postanowiłem złożyć swoje pierwsze stereo. Po wstępnym rozpoznaniu nabyłem już głośniki QAcoustics qa 3020.

Kolejny krok z którym mam już większy dylemat to wzmacniacz.

Zacznę od informacji kluczowej, czyli źródła. Będzie nimlaptop że zintegrowaną karta dźwiękowa.

Co do przeznaczenia stereo - ma być uniwerslane: muzyka, film.

Wstępnie chciałem nabyć wzmacniacz Nad c316bee (używa z gwarancją można znaleźć za 700-800pln.)

Po w czytaniu się w temat obawiam się czy jest sens kupować wzmacniacz bez DAC do takich źródeł jak PC, telefon czy TV. Co więcej nad nie ma wejścia optycznego które maponizsze onkyo.

I tu mój wzrok skierował się na Onkyo 9010/9030/9050. Mają one zintegrowany DAC co ułatwiło y sprawę.

Zwracam się z prośbą o pomoc w wyborze wzmacniacza. Może macie również inne sugestie?

Pozdrawiam Bartosz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zakupić oddzielny przetwornik DAC? W razie czego masz możliwość manewru i oddzielnej wymiany wzmacniacza i DACa. Te zintegrowane we wzmacniaczach zazwyczaj są niskiej jakości

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za sugestie. Faktycznie moc ma dość niska. Obecne ograniczył wybór do 9050 vs amplituner 8150. Czy pod kątem wzmacniacza 9050 będzie lepszy czy to raczej ten sam poziom.?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
On 12/18/2017 at 7:20 AM, BartoszZ said:

Dzień dobry,

Postanowiłem złożyć swoje pierwsze stereo. Po wstępnym rozpoznaniu nabyłem już głośniki QAcoustics qa 3020.

Kolejny krok z którym mam  Redtube Beeg Spankbang już większy dylemat to wzmacniacz.

Zacznę od informacji kluczowej, czyli źródła. Będzie nimlaptop że zintegrowaną karta dźwiękowa.

Co do przeznaczenia stereo - ma być uniwerslane: muzyka, film.

Wstępnie chciałem nabyć wzmacniacz Nad c316bee (używa z gwarancją można znaleźć za 700-800pln.)

Po w czytaniu się w temat obawiam się czy jest sens kupować wzmacniacz bez DAC do takich źródeł jak PC, telefon czy TV. Co więcej nad nie ma wejścia optycznego które maponizsze onkyo.

I tu mój wzrok skierował się na Onkyo 9010/9030/9050. Mają one zintegrowany DAC co ułatwiło y sprawę.

Zwracam się z prośbą o pomoc w wyborze wzmacniacza. Może macie również inne sugestie?

Pozdrawiam Bartosz.

Ten wzmacniacz ma bardzo skromną moc jak na te monitory.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się