marekwp2

PIONEER VSX-820 czy UNITRA TOSCA 303

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! Mam dylemat odnośnie zestawu audio.Obecnie posiadam amplituner PIONEER VSX-820 z kolumnami JAMO S416.
Robiąc porządki w piwnicy po ostatnich właścicielach znalazłem zestaw amplituner UNITRA TOSCA 303 z kolumnami 
ALTUS 75. I zastanawiam się czy ten zestaw z altusami nie będzie grał lepiej niż mój obecny sprzęt.
Jedyną przeszkodą w zamienieniu sprzętu i wytestowana go jest to że z TV i komputera "biegnie" do Pioneer kabel optyczny, 
wiec nie mam możliwości podłączenia tej Unitry,bo przetwornika DAC też nie posiadam. 
Co Koledzy myślicie na ten temat? Warto kupić przetwornik DAC i zamienić sprzęt?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie będę kombinował i wystawie altusy na sprzedaż. Jak sprzedam to trochę kasy dołożę i kupie lepsze kolumny od tych JAMO. Dzięki za pomoc!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę trochę temat..  Zastanawiam nad kupnem takiego adaptera ,bo żona chce mieć tak, że w telefonie wybierze jakąś tam piosenkę i bez problemów będzie mogła pościć ją  w głośnikach od kina. Ale zastanawiam się jak taki adapter działa w sensie jeżeli amplituner jest w trybie czuwania to sam się włączy jeżeli w telefonie włączymy piosenkę? Czy za każdym razem najpierw trzeba będzie  włączyć amplituner a później włączyć piosenkę w telefonie? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się