LeeOn

Zestaw 2.0/2.1

Recommended Posts

Witam

Szukam zestawu do oglądania filmów i słuchania muzy. Salon + kuchnia o powierzchni 30m2. Budżet ok 3 tyś. Stąd raczej stereo niż 5.1. Koniecznie amplituner z funkcjami sieciowymi typu radio z neta, chętnie dlna, usb, zarządzanie z koma po bluetooth. Fajnie żeby miał wyjście na suba ale póki co planuje zakup dwóch kolumn. Pytanie czy w tej kasie można kupić już coś rozsądnego. Z góry dzięki za pomoc.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź.

Mam jeszcze dwa pytania.

1. Jak do Pana propozycji ma się zestaw Heco Victa Prime 702 (ew. II 701) + Yamaha R-N602?

2. Czy osoba o przeciętnym słuchu będzie w stanie usłyszeć różnice w dźwięku stereo między ampli 2.1 (proponowany Pioneer lub równoważna Yamaha)  a 5.1 np pokroju Yamaha RX-V481/483?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Padło na:

https://sklep.rms.pl/pioneer-vsx-932-vsx932-amplituner-kina-domowego-7-2-z-dolby-atmos-dts-x-4k-ultra-hd-hdr10-i-dolby-vision

Na odsłuchu testowałem wspomniane wyżej Polk Audio T50. Do tego jeszcze "oczko wyższe" TSx330T w konfrontacji z Melodika BL40. Nie jestem ekspertem więc powiem tylko tyle że warto dopłacić do droższego Polka. Różnica w odbiorze dźwięku bardzo duża. Natomiast wybór między TSx330T a BL40 to już kwestia indywidualnych preferencji bo oba zestawy grają jednakowo dobrze. Ja się zdecydowałem na:

https://sklep.rms.pl/polk-audio-tsx330t-tsx-330-t-kolumny-podlogowe-2-szt

Dziękuję Panu Stanisławowi za podpowiedzi. Duży plus również dla fachowej obsługi z salonu w Białymstoku a w szczególności dla Pana Przemysława. Szczerze polecam sklep RMS.

pozdrawiam

LeeOn

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now