dlainternetu

Pioneer VSX 531 i nowe głośniki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

aktualnie posiadam Pioneer VSX 531 i Mission LX 1.

I zastanawiam się nad zamianą na Tannoy 7.2 albo CA SX 60 oba te zestawy są w tej samej promocyjnej cenie lecz w dwóch sklepach, które są oddalone od mojego miesca zamieszkania. Więc chciałem się zapytać, który z zestawów lepiej było by odsłuchać bo nie jestem w stanie obejrzeć dwóch i czy za tę cenę będzie widoczna różnica w dzwięku między tym co teraz posiadam.

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem.

To jeszcze dwa pytania mam.

1. W jakim przedziale cenowym musiał bym się rozglądać aby było widać różnicę ?

2. Czy zamiana obecnego kabla, który mam CA Ultra Micro na coś lepszego pozwoli polepszyć dzwięk ?

Chodzi mi o dodanie dynamiki i muzykalności.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Amplituner akurat robi u mnie też za centrum rozrywki (czyli filmy seriale, czasem gry) i ze względu na miejsce nie jestem w stanie obecnie dodać samego wzmacniacza stereo czyli na to wychodzi, że zostaje mi na chwilę obecną zmienić kolumny.
Jakimi firmami się interesować w tym przedziale cenowym, wielkościowo podobnym do obecnych kolumn ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A są amplitunery stereo, które grają milion razy lepiej od amplitunerów KD i mają te same funkcje

https://sklep.rms.pl/pioneer-sx-n30ae-sxn30ae-amplituner-stereo-z-airplay-wifi-spotify

https://sklep.rms.pl/onkyo-tx-8250-tx8250-amplituner-stereo-z-wifi-bluetooth-airplay 

 

Co do kolumn - jaki masz metraż pomieszczenia?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
On 3/22/2018 at 7:14 PM, dlainternetu said:

Witam,

aktualnie posiadam Pioneer VSX 531 i Mission LX 1.

I zastanawiam się nad zamianą na Tannoy  Nox Vidmate VLC 7.2 albo CA SX 60 oba te zestawy są w tej samej promocyjnej cenie lecz w dwóch sklepach, które są oddalone od mojego miesca zamieszkania. Więc chciałem się zapytać, który z zestawów lepiej było by odsłuchać bo nie jestem w stanie obejrzeć dwóch i czy za tę cenę będzie widoczna różnica w dzwięku między tym co teraz posiadam.

pozdrawiam

25 metrów to zdecydowanie metraż pod kolumny podłogowe lub monitory ale z subwooferem. Na pewno nie możesz wstawić kolumn podłogowych?

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się