jasio27_1965

Amplituner Yamaha R-N 602 (2016)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!

Mam do sprzedania używany, w dobrym stanie amplituner Yamaha r-n 602. Zakupiony w 2016 roku, użytkowany cały czas w warunkach domowych, nigdy nie zawiódł. Jestem pierwszym i jedynym właścicielem, posiadam dowód zakupu oraz antenę do AM, oryginalne opakowanie i oczywiście pilota. Pilot nosi lekkie ślady użytkowania co oczywiście nie jest niczym nowym. Nie wysyłam, za pobraniem, urządzenie można oglądnąć i sprawdzić po wcześniejszym telefonicznym umówieniu pod nr. tlf. 123-134-912.  Oczywiście urządzenie jest już po gwarancji. Cena do uzgodnienia .

DSC_0081.JPG

DSC_0082.JPG

DSC_0006.JPG

DSC_0009.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.03.2020 o 22:48, jasio27_1965 napisał:

Witam !!

Mam do sprzedania używany, w bardzo dobrym stanie amplituner Yamaha r-n 602. Zakupiony w 2016 roku, użytkowany cały czas w warunkach domowych, nigdy nie zawiódł. Jestem pierwszym i jedynym właścicielem, posiadam dowód zakupu oraz antenę do AM, oryginalne opakowanie i oczywiście pilota. Pilot nosi lekkie ślady użytkowania.R-N602 oferuje m.in. obsługę serwisów muzycznych (Spotify, Tidal, Deezer i inne), odtwarzanie muzyki przesyłanej bezprzewodowo z urządzeń mobilnych (za pomocą Wi-Fi, Bluetooth, Airplay) lub komputera/serwera NAS, radio internetowe oraz współpracę z rewelacyjnym systemem multiroom Yamaha MusicCast, dzięki któremu możesz przesyłać muzykę między pokojami w domu. Bezprzewodowo!  . tlf. 123-134-912.  Oczywiście urządzenie jest już po gwarancji. Cena do uzgodnienia .

DSC_0081.JPG

DSC_0082.JPG

DSC_0006.JPG

DSC_0009.JPG

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się