Tweny

Wzmacniacz radiowy

Recommended Posts

W dzisiejszym nowoczesnym świecie jedną z głównych atrakcji dla słuchaczy jest możliwość interakcji z artystami i muzykami, którzy śpiewają lub występują w swoich ulubionych programach radiowych. Dzisiejsze kanały radiowe oferują sceny muzyczne na żywo w wykonaniu DJ-ów i innych muzyków. Na scenach tych występują artyści i muzycy różnych gatunków, takich jak R&B, Rock, Jazz i Soul, Hip Hop, Pop i wielu innych. Eksperci muzyczni uważają, że wzrost słuchaczy wynika z połączenia tych gatunków. Eksperci muzyczni twierdzą, że rosnąca popularność muzyki w Internecie utorowała również drogę do powszechnego korzystania z odtwarzaczy MP3 i innych zaawansowanych technologicznie gadżetów przeznaczonych do dostarczania publicznych stacji radiowych online.

Subskrypcja bezpłatnego radia internetowego wiąże się z innymi kluczowymi korzyściami. Jedną z głównych zalet jest to, że podczas rejestracji w usłudze online nie ma żadnych długoterminowych umów ani zobowiązań. W przeciwieństwie do tradycyjnych stacji radiowych, nie ma miesięcznej opłaty abonamentowej. Dzięki temu nie ma żadnych obciążeń finansowych i możesz zacząć słuchać, kiedy tylko chcesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radio without electricity, the so-called intercom, had already been invented before the war, probably in 1929. I remember radio engineering magazines from the communist period showing diagrams on how to construct such a device. Once, using a transistor, a loudspeaker from an old telephone, a variable capacitance capacitor from an old radio and an antenna in the form of a wire, I also managed to build something like this. The energy to power the speaker comes directly from the transmitter, but there is very little of it, but enough for very quiet listening to the radio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now