Amanda59

Jak wybrać czcionki na Instagramie

Recommended Posts

Jeśli nie masz pewności, której czcionki użyć na Instagramie, możesz skorzystać z kilku wskazówek. Jest wielu autorów i stylów, więc będziesz chciał trzymać się jednego i nie mieszać stylów. Na przykład nie chcesz używać różnych czcionek dla różnych pól ani mieszać domyślnej czcionki Instagrama z tą, którą pobrałeś i dostosowałeś. Zamiast tego użyj generatora czcionek, aby wybrać ładną czcionkę, skopiuj tekst i wklej go do swojego profilu.
Na przykład czcionki na Instagramie to świetny sposób, aby Twoje posty były bardziej przyciągające wzrok. Generator czcionek to poręczne narzędzie, które pozwala wpisać dowolny tekst i zobaczyć różne czcionki na Instagramie. Następnie możesz je skopiować i wkleić do swojego profilu na Instagramie, aby uzyskać profesjonalny wygląd. Możesz nawet skopiować i wkleić te czcionki na swojej stronie profilowej, aby Twoi obserwatorzy mogli łatwo rozpoznać Twoje treści. Pamiętaj jednak, aby trzymać się czcionek zatwierdzonych przez Instagram.
W komentarzach możesz użyć niestandardowej czcionki. Możesz użyć czcionki unikalnej dla Instagrama, a nawet Gothic. Nie bój się też używać emotikonów. Jeśli piszesz długi komentarz do posta, użyj wymyślnej czcionki. Ale upewnij się, że nie jest to zbyt dziwne. Jeśli piszesz poważny post, wybierz solidną, szeryfową czcionkę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now