Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zestaw - Denon + Klipsch  (Przeczytany 415 razy)
pawpawe
Nowy użytkownik
*

Reputacja 0

« : Styczeń 08, 2017, 00:03:22 »

Witam Serdecznie.

Planuję zakupić sprzęt do kina domowego. W 60% wykorzystanie do muzyki, 40% do filmów. Oczekuje od szukanego sprzętu wyrazistości dźwięków, ale czasem też mocniejszego tąpnięcia w filmach (lubię czasem poczuć dobry bas).
Przeszukując kolejne fora, moją uwagę przykuły kolumny Klipsch, oraz amplituner Denon. Planuję swój zakup podzielić na dwa etapy, gdyż nie chcę się wypstrykać z kasy na samym początku ? Poniżej przedstawiam dokładniejsze informacje:

Początkowy zakup:
Amplituner: Denon AVR-X2300W
Kolumny podłogowe: Klipsch R-26F
Subwoofer: Klipsch R-12SW
Drugi etap zakupu:
Głośniki satelitarne: R-15M
Głośnik centralny: R-25C
Co sądzicie o takim zestawieniu? Pokój, wyłączając kawałek aneksu, ma 27 metrów (7,6m x 3,6m). Dodam, że zależy mi na sprzęcie nowym. Proszę ewentualne o opinie i podpowiedzi.

Pozdrawiam wszystkich

Paweł
Pan_Stanisław_Poleca
Administrator
Ekspert

Reputacja 4

« Odpowiedz #1 : Styczeń 09, 2017, 14:35:02 »

Połączenie jest dobre, Denon gra raczej ciemnym dźwiękiem, Klipsch z kolei krzykliwym, więc powinno się to dobrze uzupełniać. Dobra decyzja o zakupie subwoofera, do kina to podstawa. Jeśli efekty surround nie są dla Ciebie priorytetem, to w tym budżecie można by zbudować dużo ciekawszy system 2.1 z droższymi kolumnami, a przede wszystkim z dużo lepszym wzmacniaczem dwukanałowym.

Stanisław Poleca najlepsze produkty
http://sklep.rms.pl/pan-stanislaw-poleca
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Wybierz czcionkę: