Wiesław

Audio-Technica ATH-TAD 500 czy ATH-AD500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,,jak w temacie mam problem które wybrać słuchawki,odsłuch będzie na wzmaku technics 700 mk3 natomiast muza to Pink Floyd ,Depeche Mode.Może jakieś inne sugestie odnośnie firm,zależy mi na trwałości konstrukcji .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście miałem na myśli T500.

 

Różnic jest sporo - inna impedancja, inna moc wejściowa, z tego wniosek że zagrają inaczej. Z tym że TAD500 nikt jeszcze nie słuchał, bo to produkt przedpremierowy.

 

ATH-AD500 to sprawdzony produkty - godny polecenia. Mocno faworyzuje średnicę, czyli wokale i gitary - do rocka jak znalazł. Ma też przyjemny rytmiczny bas.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informacje,jeszcze jedno pytanko,wiadomo  kiedy będzie premiera  tych słuchawek?

W maju będę w Białymstoku i chętnie bym je porównał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Rozumie że sygnał z CD idzie bezpośrednio na wzmacniacz słuchawkowy a z jego wyjścia na wzmacniacz zestawu - wieży? Czy musi być załączony  wzmacniacz  słuchawkowy w momencie gdy chce posłuchać muzyki przez kolumny? I trzecie pytanko odnośnie Audio-Technica ATH-AD700,czy posiadany u Was ten model jest produkcji japońskiej czy jak większość made in china?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Pro-Ject może przepuszczać sygnał analogowy dalej, do wzmacniacza stereo, więc nie trzeba się gimnastykować z przełączaniem kabli. Co do słuchawek to trzeba by to sprawdzić, ale wydaje mi się, że tylko topowe modele Audio-Technica robione są nadal w Japonii. Nie ma tu żadnego znaczenia miejsce sprzedaży, wszyscy korzystają z tego samego źródła.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się