canonierka

Uchwyt ścienny do Monitor Audio BX1

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie,

 

Szukam sprawdzonego uchwytu ściennego pod głośniki jak w temacie. Głośnik posiada fabryczny otwór pod śrubę do montażu (oryginalne uchwyty MA)

Chciałbym aby były to małe nie rzucające się w oczy uchwyty. Głośniki zamontowane będą jako tylne satelity (nie wiem jeszcze czy na wysokości głowy, czy troszkę wyżej i skierowane w dół)

Czy oprócz oryginalnych uchwytów ktoś z Was korzystał z:

http://sklep.rms.pl/index.php?p915,uniwersalny-uchwyt-glosnikowy-b-tech-bt-33-bt33-1-szt

Ewentualnie, czy http://sklep.rms.pl/index.php?p11550,definitive-technology-promount-90-uchwyty-scienne-do-kolumn-2szt pasować będą (rozmiar śruby mocującej).

 

Oryginały są w cenie 150 zł, ale odstrasza mnie troszkę przykrótka śruba (nie iem czy da się je odpowiednio skierować do środka pokoju) i dość duży "placek - maskownica" ścienna...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Te uchwyty są dostępne na zamówienie w cenie 169,00 zł para

To wiem, jak już napisałem w pierwszym poście - mogę je dostać za 150 zł...

Ale przeraża mnie troszkę wielość powierzchni montażowej i trochę przykrótka śruba, w wersji "naściennej".

Dlatego pytałem o inne rozwiązania (załączone linki w pierwszym poście)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w kwestii sprawdzenia, niestety aktualnie nie posiadamy na stanie tych kolumn by to dopasować fizycznie. Oczywiście zawsze możesz zamówić uchwyty i je zwrócić w ciągu 10 dni (przy zakupie na paragon) :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w kwestii sprawdzenia, niestety aktualnie nie posiadamy na stanie tych kolumn by to dopasować fizycznie. Oczywiście zawsze możesz zamówić uchwyty i je zwrócić w ciągu 10 dni (przy zakupie na paragon) :)

Dzięki:) A czy posiadacie w sprzedaży Omnimounta? Bo Definitive Tech widzę ;)

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się