Slabert

Trudna decyzja w wyborze dobrych sluchawek

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tak duży wybór słuchawek, że naprawdę nie wiem na jakie się zdecydować im więcej czytam tym gorzej - prosiłbym o radę które mam wybrać.

Jestem zapalonym graczem komputerowym lubię różne gry w tym np WOT, i lubię słuchać muzykę rożną w zależności od nastroju + obejrzeć dobry film czyli słuchawki do wszystkiego

W komputerze PC mam kartę dźwiękową firmy ASUS ROG Xonar Phobeus solo

Obecnie używam słuchawek Stelseries siberia V2 mam je 4 lata i i praktycznie mają już dość (rozlatują się poduchy) i teraz chciałbym coś innego"lepszego" :)

Myślę o zakupie słuchawek:

AKG K 121 Studio

AKG K240 Studio

AKG K 550 albo Audio-Technica ATH-T500

Lub innych ?

Sam już nie wiem proszę o radę - chciałem przeznaczyć na zakup słuchawek około 500 zł

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość WojWer

Witam:-) Skąd ja znam ten problem... Ja także szukałem takich słuchawek, zaczynałem od kwoty max 300 zł, a potem, po poradzeniu się na kilku forach, doszedłem do kwoty 700 zł... Im większe pieniądze, tym lepsze słuchawki. Już sam nie wiedziałem czy półotwarte, czy zamknięte, jedyne, co wiedziałem to to, że miały być nauszne, zdecydowanie. Stanęło na razie na Monster Beats, bo sam wypróbowałem je w media m i jak na razie to one dla mnie są najlepsze, tylko jeszcze nie wiem, jaki model, ale chyba zdecyduję się na większe nauszne. No i jeszcze zastanawiam się nad firmą Sennheiser...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, to najgorszy możliwy wybór. Dramatycznie słaba jakość wykonania, tragiczny dźwięk niewarty nawet 100zł. We wszystkich testach zgodnie słuchawki Monster Beats zbierają najniższe możliwe noty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się